Neler Yeni

hangi laptop tulpar/nitro 5/slayer 7/excalibur g900/dell g15/asus rog hangi pc

kerim55

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
kerim
Bütçe
14200

bütçem 14k doğrusu inidirim bekliyorum bi yandan ama siz olsaydınız bunlar arasında hangisini seçerdiniz hepsi 3060 kullanan bilgisayarlar. hangi marka daha iyi olr beni uzun yıllar götürür ve FPS sıkıntısı çıkarmaz. şimdiden teşekkür ederim cevaplarınız için

Ragnar Adamdır

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,276
İsim
Efecan
Benimde bütçem aynı bende arıyorum net karar vermedim ama monster alacağım gibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aslında casper da iyi ama kimse bana önermedi en güçlü o duruyor

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,142
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun

bütçem 14k doğrusu inidirim bekliyorum bi yandan ama siz olsaydınız bunlar arasında hangisini seçerdiniz hepsi 3060 kullanan bilgisayarlar. hangi marka daha iyi olr beni uzun yıllar götürür ve FPS sıkıntısı çıkarmaz. şimdiden teşekkür ederim cevaplarınız için
bütçem yetiyorsa asus alırdım ben . Üst segment bir kasa

kerim55

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
kerim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
aralarında en iyisi monster ile asus ama onlarda pahalı indirime girer mi ki

bütçem yetiyorsa asus alırdım ben . Üst segment bir kasa
asus mu monster mı

Aslında casper da iyi ama kimse bana önermedi en güçlü o duruyor
casper kötü diyorlar ısınma sorunu felan bilemedim. yoksa özelliklerine göre çok fiyatı var

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,142
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun
aralarında en iyisi monster ile asus ama onlarda pahalı indirime girer mi ki

asus mu monster mı

casper kötü diyorlar ısınma sorunu felan bilemedim. yoksa özelliklerine göre çok fiyatı var
ikiside çok iyi benim gönlüm asus tan yana ama bir monster kullanıcısı olarak abra serisi ısnıyo, tulpar durum nasıl pek emin değilim ama monsterın bu ürünü msı ve steelseries tarafından üretiliyo diye duymuştum yani malzeme kalitesinin üzeceğini sanmıyorum , ayrıca monsterın teknik servis ve müşteri hizmetlerinin çok kaliteli ve güvenilir olduğunu söylemeden geçemicem . Tasarımı hoşunuza gideni alın yani kısaca

Rxnk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Arhan Burak Tüzün

Hocam i7-11800H gördüğüm kadarıyla Ryzen 7 5800H'den daha iyi bir işlemci.

Eğer i7-11800H tercih edecek olursanız
Casper, Game Garaj, Monster üçlüsünden ben olsam Monster'ı tercih ederdim.

Fakat Ryzen 7 5800H'de kötü bir işlemci değil. İşlemciden çok marka tercih edecek olursanız Asus daha iyi bir tercih olacaktır diye düşünüyorum. Tasarımı da benim hoşuma gitti sizin için nasıl bilemiyorum ama.

3 tanıdığım kişide Monster Tulpar var ve gayet memnunlar. Soğutma sistemi de gayet iyi. Bildiğim kadarıyla birisinin tek bir şikayeti var o da klavyedeki "A" tuşu 1 yıl bile olmadan silikleşmeye başlamış. (Fakat bu arkadaş günün uzun saatlerini bilgisayar başında geçiriyor ve elleri çok terliyor. Daha az ve temiz kullanan diğer arkadaşlarım böyle bir sorunla karşılaşmadı.) Asus hakkında pek bir bilgim yok.

Bence Asus ya da Monster ama hangisini tercih etmeniz gerektiği konusunda pek yardımcı olamam çünkü araya tasarım, garanti güvenilirliği, markanın sizin üzerinizde bıraktığı imaj gibi etkenler giriyor. Monster'ın garantisi gayet iyi şu anda ama daha önce sıkıntı yaşayanları duymuştum. Tabi başka bir nedeni de benim de karar verememiş olmam :D

Luchador

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yusuf özdemir

Ben 13500 asus almayı düşünüyorum 8 gb ram ekleticem ama tek sorun ram ekletmek icin servise göndermek gerekiyor sen takarsan garantisi bozuluyormuş

kerim55

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
kerim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben 13500 asus almayı düşünüyorum 8 gb ram ekleticem ama tek sorun ram ekletmek icin servise göndermek gerekiyor sen takarsan garantisi bozuluyormuş
acer diyecektiniz sanırım. evet öyleymiş hocam ram ekletmek için göndermek gerekiyor 1 ay çöpe gider öylede maalesef

Hocam i7-11800H gördüğüm kadarıyla Ryzen 7 5800H'den daha iyi bir işlemci.

Eğer i7-11800H tercih edecek olursanız
Casper, Game Garaj, Monster üçlüsünden ben olsam Monster'ı tercih ederdim.

Fakat Ryzen 7 5800H'de kötü bir işlemci değil. İşlemciden çok marka tercih edecek olursanız Asus daha iyi bir tercih olacaktır diye düşünüyorum. Tasarımı da benim hoşuma gitti sizin için nasıl bilemiyorum ama.

3 tanıdığım kişide Monster Tulpar var ve gayet memnunlar. Soğutma sistemi de gayet iyi. Bildiğim kadarıyla birisinin tek bir şikayeti var o da klavyedeki "A" tuşu 1 yıl bile olmadan silikleşmeye başlamış. (Fakat bu arkadaş günün uzun saatlerini bilgisayar başında geçiriyor ve elleri çok terliyor. Daha az ve temiz kullanan diğer arkadaşlarım böyle bir sorunla karşılaşmadı.) Asus hakkında pek bir bilgim yok.

Bence Asus ya da Monster ama hangisini tercih etmeniz gerektiği konusunda pek yardımcı olamam çünkü araya tasarım, garanti güvenilirliği, markanın sizin üzerinizde bıraktığı imaj gibi etkenler giriyor. Monster'ın garantisi gayet iyi şu anda ama daha önce sıkıntı yaşayanları duymuştum. Tabi başka bir nedeni de benim de karar verememiş olmam :D
yaşadığım kararsızlığı çok iyi özetlemişsiniz hocam :))))

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
979,640
Üyeler
154,971
Son üye
Aswei
Top Bottom