Neler Yeni

Hangi laptopu almak daha mantıklı?

Claw's

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
570
İsim
bitmiyobxe
Hocam kasa kalitesi çok kötü geldi bana ek olarak attığım laptopu taksitle alacağım için attığım laptoplar daha makul 6 ay vade farksız taksit var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yani fiyatına göre kaliteli bir ekranı var değilmi hocam yanlışım varsa düzeltin.
Bu Laptopun büyük bir dezavantajı yok yani o zaman.
Hocam o Lenovo su anda gayet güzel. Laptobum olmasa ve o bütçede laptop arıyor olsam onu direkt alırdım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Genç desem
Hocam kasa kalitesi çok kötü geldi bana ek olarak attığım laptopu taksitle alacağım için attığım laptoplar daha makul 6 ay vade farksız taksit var.

Yani fiyatına göre kaliteli bir ekranı var değilmi hocam yanlışım varsa düzeltin.
Bu Laptopun büyük bir dezavantajı yok yani o zaman.
İstersen atayım linki vatanda Asus tuf kaliteli gayet iyi

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
süleyman
İstersen atayım linki vatanda Asus tuf kaliteli gayet iyi
Hocam belki benim baktığım asus tuf çok kalitesizdi belkide ben farklı bir serisine baktım tam bilmiyorum ama sanki 1-2 yıla zort olucak bir kasa gibi.
EK olarak vatanda 6 ay taksit yok hocam.

Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Genç desem
Hocam belki benim baktığım asus tuf çok kalitesizdi belkide ben farklı bir serisine baktım tam bilmiyorum ama sanki 1-2 yıla zort olucak bir kasa gibi.
EK olarak vatanda 6 ay taksit yok hocam.
Tamamdır o zaman hayırlısı olsun

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
süleyman
Teşekkürler hocam.

omerdgn42

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Ömer Doğan
Hocam acer almak istemiyorum satış sonrası desteğin pek iyi olmadığı söyleniyor.

Peki hocam kasa kalietesi nasıldır bazı modellerin plastik kalitesi çok kötü oluyor.
Gayet iyi bunun kasası bu fiyat için. Tabi ki kalitesiz plastik değil merak etmeyin. Kasa malzemesi: Akrilonitril Bütadiyen Stiren (ABS) ABS, Akrilonitril, 1,3-Bütadiyen ve Stiren monomerlerinden elde edilen, opak bir termoplastik polimer malzemesidir. Düşük sıcaklıklarda dahi güçlü ve dayanıklı olan yapısı sayesinde ısı ve kimyasallara karşı iyi direnç gösterir ve işlenmesi kolaydır.

Hocam o Lenovo su anda gayet güzel. Laptobum olmasa ve o bütçede laptop arıyor olsam onu direkt alırdım.
Bende aynı düşüncedeyim

Top Bottom