Neler Yeni

Hangi m2 ssd önerirsiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Seymen Arda Eser
Merhabalar arkadaşlar bir m2 ssdye ihtiyacım var. Oyunda oynıycam günlük işlerimide yapıcam. Belki yayında yapabilirim arada (etkisi varmıdır bilmiyorum). Aklımda 2 model var fakat sanırım birinde dram yokmuş(wd olan). Bütçem en fazla 1000tl. Önerilerinizi ve fikirlerinizi bekliyorum.

sezzgny

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
sezen güney
WD Blue tavsiye edrim. 2 yıldır kullanıyorum gayet stabil ve vaadettiği okuma yazma değerlerini veriyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Seymen Arda Eser
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
WD Blue tavsiye edrim. 2 yıldır kullanıyorum gayet stabil ve vaadettiği okuma yazma değerlerini veriyor.
Hocam peki şu dram muhabbeti bir şey farkettiriyormu. Herhangi bir değişim varsada çokmu?

sezzgny

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
sezen güney
Hocam peki şu dram muhabbeti bir şey farkettiriyormu. Herhangi bir değişim varsada çokmu?
önemli tabi ki de kendi arabelleği ssd nin. daha kararlı ve dalgalanmasız çalışma sağlıyor bildiğim kadarıyla fakat çok büyük performans farklılıkları ortaya çıkarmıyor en azından standart oyuncular için. daha çok edit vs yapanlar için önemli olabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Seymen Arda Eser
önemli tabi ki de kendi arabelleği ssd nin. daha kararlı ve dalgalanmasız çalışma sağlıyor bildiğim kadarıyla fakat çok büyük performans farklılıkları ortaya çıkarmıyor en azından standart oyuncular için. daha çok edit vs yapanlar için önemli olabilir.
peki sırf bunun için pny tercih edilirmi?

sezzgny

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
sezen güney
peki sırf bunun için pny tercih edilirmi?
PNY markası sistem toplama rehberlerinde de sıkça kullanılan bir marka sorun yaşayacağınızı sanmıyorum. kendi dram i varsa tercih edilebilir. okuma yazma hızları birbirine yakın zaten fiyatları da aynı sayılır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Seymen Arda Eser
PNY markası sistem toplama rehberlerinde de sıkça kullanılan bir marka sorun yaşayacağınızı sanmıyorum. kendi dram i varsa tercih edilebilir. okuma yazma hızları birbirine yakın zaten fiyatları da aynı sayılır.
teşekkürler iyi forumlar

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
908,170
Üyeler
140,959
Son üye
negawatt
Top Bottom