Neler Yeni

Hangi Melotonin hapını almaliyim

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,073
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ve yazılıma dair her şey
Instagram
rotangar__
Steam
https://steamcommunity.com/id/Rotangar/
Discord
Rotangar#2224
Uyku düzenim aşırı kötü ve aşırı yorgun kalkıyorum.Melatonin kullanayım dedim doktora başvurmaya gerek varmı yoksa şu ürünü alayımmı direkt.

inkodes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
548
İsim
Muhammed Fehim Yazıcı
bunların yan etkileri vs var hadi büyük hastaneye gerek yok ama kesinlikle bi aile hekimine danış

apeir0n

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
ahmet

ben arada bunu kullanıyorum uyku düzeni konusunda pek etkisini görmedim ama uyku sırasında uyanma konusunda azalma olduğunu hissettim. Ama müthiş faydalı bir şey mi bilemedim.

lebron23

80+ Bronze
Uyku düzenim aşırı kötü ve aşırı yorgun kalkıyorum.Melatonin kullanayım dedim doktora başvurmaya gerek varmı yoksa şu ürünü alayımmı direkt.
Bu markayı bilmiyorum ama gece yatmadan alırsan 1 hap uyumanı kolaylaştırır. Daha çok uyurum diye 2-3 hap alma aksine daha da zorlaştırır.

Ayrıca bu hapları uyku saatinden 30dk 1 saat önce al. Sonra da tele pcye bakma. Eğer 2ye kadar pcde oturup içersen melatonini yine uyuamazsın.

Bu arada uykusuzluk ciddi rahatsızlığa sebep oluyorsa nörolojiye ve psikiyatriye başvurmanı öneririm.

Biegen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Kaan SOYLU
İnternetten ilaç almayın çakması çok oluyor ki bu da bilinmeyen bir marka eczanede satılan melatoninleri öneririm

Biegen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Kaan SOYLU

Biegen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6