Neler Yeni

Hangi monitör daha iyi ? help!

KA99

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Aziz AKAR
Yeni monitör alacağım için birkaç farklı siteden monitör araştırdım aşağıdaki monitörleri bulabildim hangisinin daha iyi oldunu bilmediğim için yardımınıza ihtiyacım var. Bu monitörler harici sizinde önerileriniz varsa benimle paylaşırsanız çok memnun olurum.

Niaron

80+
4600 e kadar çıkabilirim malesef bu linklerde ki hangisi daha iyi bir fikrin var mı ?
pek bi bilgim yok ama asus ips monitörler iyidir kullaniyodum ben
Mesaj otomatik birleştirildi:

ips ve 165 hz olsun bence alacağın monitör ama önerim 400 daha çıkip söyledigim monitörü alman

misfit

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,618
İsim
misfit
Abdullah abi sanırsam bu hafta bir indirimli monitör videosu yapacak. Onu beklemeni öneririm, pişman olmayacaksınız dedi.

Nvidia Mx130

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,820
İsim
Erdem
İlgilendiği Kategoriler
Futbol
Abdullah abi sanırsam bu hafta bir indirimli monitör videosu yapacak. Onu beklemeni öneririm, pişman olmayacaksınız dedi.
O dediği 280hz olan değilmiydi? Bir daha mi çıkaracak?

ihaveful79

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
531
İsim
Efe
msi optix o fiyata çok iyi.. fakat site güvenilir mi bilmiyorum

shnnq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Snnq Online
Yeni monitör alacağım için birkaç farklı siteden monitör araştırdım aşağıdaki monitörleri bulabildim hangisinin daha iyi oldunu bilmediğim için yardımınıza ihtiyacım var. Bu monitörler harici sizinde önerileriniz varsa benimle paylaşırsanız çok memnun olurum.
Asus vp249qr bakabilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
HasHoca
Panel kalitesi olarak falan ben viewsonici çok beğeniyorum kuzenim var o da kullanıyor çok kaliteli ve güzel bence ona bakabilirsin

Ahmet ER

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
ahmet er
merhabalar hocam asus ıps panel monitörü alabilirsiniz 3 yıl garanti veriyor

• Beğen
Reaksiyonlar: KA99

Salihayaz

80+ Bronze
Asus VG249Q1R yi tercih edebilirsin gayet iyi bir monitör

Top Bottom