Neler Yeni

Hangi monitör? VIEWSONIC VX2705-2KP-MHD vs ASUS VG27AQ1A

coldfiree

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Fevzi
Dün gaming.gen.tr den i3 12100f +rtx 3060 lı bilgisayarı aldım monitor arıyorum.Film, dizi vs de izleyeceğim için hem 2k hemde ips panel istiyorum. Bütçe de 5000 civarında olduğu için çok seçenekte kalmıyor haliyle. başlıktaki 2 monitör arasında kaldım hangisini tavsiye edersiniz? Ya da bunların dışında farklı bir monitör tavsiyenize de açığım.
https://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=11601

https://www.gaming.gen.tr/urun/117807/asus-tuf-gaming-vg27aq1a-27-170hz-1ms-ips-g-sync-qhd-monitor/

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_

Su monitore bakabilirsin istersen. NIT ve color accuracy tarafindan daha iyi. ama viewsonic ikisinden de iyi gosteriyor siyahi. ayrica kontrast orani daha iyi. Ama G27Q tepkime ve motion clarity acisindan daha iyi. 2'si arasindan Viewsonici 3'u arasindan G27Q'yu tercih ederdim ben.

G27Q'de ayrica 120 HZ'de 10 Bit destegi var. Film ve dizi icin guzel ozellik.

coldfiree

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Fevzi
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Su monitore bakabilirsin istersen. NIT ve color accuracy tarafindan daha iyi. ama viewsonic ikisinden de iyi gosteriyor siyahi. ayrica kontrast orani daha iyi. Ama G27Q tepkime ve motion clarity acisindan daha iyi. 2'si arasindan Viewsonici 3'u arasindan G27Q'yu tercih ederdim ben.

G27Q'de ayrica 120 HZ'de 10 Bit destegi var. Film ve dizi icin guzel ozellik.
bilgisayarı almadan önce o monitörü takip ediyordum aslında fiyatı 4800 civarıydı ama web stoğu yok şu an maalesef sadece mağazada görünüyor. olsa düşünmeden alacağım. ikisi arasında viewsonic daha mantıklı öyleyse, çok teşekkür ederim tavsiyeniz için.

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
bilgisayarı almadan önce o monitörü takip ediyordum aslında fiyatı 4800 civarıydı ama web stoğu yok şu an maalesef sadece mağazada görünüyor. olsa düşünmeden alacağım. ikisi arasında viewsonic daha mantıklı öyleyse, çok teşekkür ederim tavsiyeniz için.
Bence aradaki 1000 TL farka istanbula gidip monitoru alip gelebilirsiniz. Hem olupixel garantisi olur

coldfiree

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Fevzi
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bence aradaki 1000 TL farka istanbula gidip monitoru alip gelebilirsiniz. Hem olupixel garantisi olur
aslında gitmeden bir arkadaşımdan rica edecektim ama stoklara baktığımda kalan ürün outlet mağazada görünüyor fiyatı da 4100 civarı. muhtemelen sıkıntılı bir ürün.

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
aslında gitmeden bir arkadaşımdan rica edecektim ama stoklara baktığımda kalan ürün outlet mağazada görünüyor fiyatı da 4100 civarı. muhtemelen sıkıntılı bir ürün.
Arayip itopyaya sorabilirsin.

Top Bottom