Neler Yeni

Hangi monitörü tercih etmeliyim ?

Riokon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Burak uçar

Bu 3 monitörden hangisini almak mantıklı ? Bu fiyat bandında öneri de yapabilirsiniz.
Teşekkürler.

OldSix

80+
Hocam e üstteki Acer direkt vazgeçin derim bu tabii ki benim görüşüm 2ms, diğer ikisi arasında phlips daha iyi diye düşünüyorum.

Riokon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Burak uçar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam e üstteki Acer direkt vazgeçin derim bu tabii ki benim görüşüm 2ms, diğer ikisi arasında phlips daha iyi diye düşünüyorum.
2ms ama HDR özelliğini kapatınca 0.5 ms oluyor diye bir şey okudum.

kemal k.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
Kemal
Ben ultragear aldım ucuz diye 300cd olması 1ms 144hz bana çok mantıklı geldi birçok msi vs marka baktım hep 250 CD gibiydi LG bana her zaman mantıklı geldi

Riokon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Burak uçar
Ben ultragear aldım ucuz diye 300cd olması 1ms 144hz bana çok mantıklı geldi birçok msi vs marka baktım hep 250 CD gibiydi LG bana her zaman mantıklı geldi
Bilmediğim için soruyorum 250cd ile 300cd arasında çok fark var mı ?

kemal k.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
Kemal
Bilmediğim için soruyorum 250cd ile 300cd arasında çok fark var mı ?
300 CD daha yüksek değer atıyorum güneş yansıması vb olunca zorlanabilirsin dusuklerde dediler ben o yüzden ne kadar yüksek secebilirsem o kadar yüksek seçtim
Mesaj otomatik birleştirildi:

300 CD daha yüksek değer atıyorum güneş yansıması vb olunca zorlanabilirsin dusuklerde dediler ben o yüzden ne kadar yüksek secebilirsem o kadar yüksek seçtim
HP omen alacaktım 400c 1 MS IPS panel oda 4700 TL di ben LG yı 3500 e bulunca yapıştırdım direkt

HP omen alacaktım 400c 1 MS IPS panel oda 4700 TL di ben LG yı 3500 e bulunca yapıştırdım direkt
LG nin tek kötü yanı pivot yok yükseklik ayarlan mıyor ama 4k ya çıkarsan pivotlusu da var kırmızı şeritli xxx65xxx modelli olanı 60r olanda pivot yok

Riokon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Burak uçar
Philipsde pivot ve hoparlör özelliği var mı ? Farklı sitelerde farklı bilgiler var.

Top Bottom