Neler Yeni

Bu 2 monitörden hangisini almalıyım?

Mustifa

80+ Bronze
Bütçe
4000

pyrex0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Kaan Çiflikoğlu
İndirimde Derken Knk 1 Aydır Benim Gördüğüm Fiyatı bu
son 1 haftadır fiyatı 5000 den 5500 çıkıp geri 4500 e düştü mağaza fiyatlarıda daha pahalı takip ediyorum 1 haftadır almayı düşündüğümden ama kararsızım

KaptanMC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Mehmetcan İvrendi
son 1 haftadır fiyatı 5000 den 5500 çıkıp geri 4500 e düştü mağaza fiyatlarıda daha pahalı takip ediyorum 1 haftadır almayı düşündüğümden ama kararsızım
Reis 1 Aydlık Fiyatı Attığım linkten aşşağıya inip bakabilirsin Değiti tabi Ama yine Aybı fiyata düştü

-Knk Ben Aşşağı'da Attığı mı Almayı Düşünüyorum HP Omen 25i'de olmayan Yükseklik Pivot özelliği vs. hepsi Bunda var ve 27" Herke Çok beğenmiş Bence Bunu AL

pyrex0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Kaan Çiflikoğlu
Reis 1 Aydlık Fiyatı Attığım linkten aşşağıya inip bakabilirsin Değiti tabi Ama yine Aybı fiyata düştü

-Knk Ben Aşşağı'da Attığı mı Almayı Düşünüyorum HP Omen 25i'de olmayan Yükseklik Pivot özelliği vs. hepsi Bunda var ve 27" Herke Çok beğenmiş Bence Bunu AL

kararsız kalma sebebim şu pc 2k monitör destekliyor desteklediği içinde ondan almak mantıklı fakat yeni aldığımdan birazcık sıkıntıdayım parasal olarak yılbaşı zamlarıda geliyor bayağı bir kararsızım

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
517
İsim
Kemalhan Altay

1080p de 27 almazdım ben çok piksel piksel gözükebilir ama istiyorsan sana kalmış ben önerümi yukarda yaptım
Mesaj otomatik birleştirildi:

kararsız kalma sebebim şu pc 2k monitör destekliyor desteklediği içinde ondan almak mantıklı fakat yeni aldığımdan birazcık sıkıntıdayım parasal olarak yılbaşı zamlarıda geliyor bayağı bir kararsızım
monitörün varsa halihazırda 2k monitöre para biriktirebilirsin istiyorsan tabi

KaptanMC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Mehmetcan İvrendi
Reis dediğin gibi Bütçeyle Alakalı bir şey tabi Bütçen Varsa 2K Bir Monitör Alman Daha Mantıklı Olur Eğer bütçen Yoksa'da 1080P Alcan artık yapcak bir şey yok 2K Fiyatları uçmuş

-Şuan monitörün varsa 2K Almak İçin biriktirmen daha mantıklı olur

-Daha 2 gün önce 8.000TL Olan Forumdaki bi arkadaşa tavsiye için önerdiğim gigabyte Monitör Az önce baktım 10.000TL Olmuş

pyrex0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Kaan Çiflikoğlu
1080p de 27 almazdım ben çok piksel piksel gözükebilir ama istiyorsan sana kalmış ben önerümi yukarda yaptım

monitörün varsa halihazırda 2k monitöre para biriktirebilirsin istiyorsan tabi
bendeki 1440x900 75 hz patates bişey yanda dc vs açık kalsınlık bişey biraz

Reis dediğin gibi Bütçeyle Alakalı bir şey tabi Bütçen Varsa 2K Bir Monitör Alman Daha Mantıklı Olur Eğer bütçen Yoksa'da 1080P Alcan artık yapcak bir şey yok 2K Fiyatları uçmuş

-Şuan monitörün varsa 2K Almak İçin biriktirmen daha mantıklı olur

-Daha 2 gün önce 8.000TL Olan Forumdaki bi arkadaşa tavsiye için önerdiğim gigabyte Monitör Az önce baktım 10.000TL Olmuş
hangi modeldi hocam merak ettim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,020
Üyeler
140,749
Son üye
mamih
Top Bottom