Neler Yeni

hangi monitör alınmalı 32" 2k curved 165hz

asafiso

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Asaf Fiso
Bütçe
9000
2k curved 165hz monitör almayı düşünüyorum şuan aklımda bu iki model var sizce hangisini almalıyım?

gigabyte monitörü hakkındaki gördüğüm tek şikayet monitörün kolayca yalpalanması ve masaya ufak çarpmalarda sallanması , samsung hakkında ise ghosting konusunda fazla şikayet var o biraz beni korkutuyor. Sizce hangisi tercih edilmeli? başka tavsiyeleriniz varsa onlara da açığım herkese teşekkürler

Ekstra soru*
şuanki monitörüm 1080p 24inç ve yaklaşık 60 65cm mesafeyle kullanıyorum, her türlü oyunu oynadığım içinde mesafem sürekli değişiyor , fps oyunlarında 40cmye kadar yaklaşabiliyorum daha chill oyunlarda ise yayıla yayıla oynuyorum sizce bu mesafeyle genel kullanım için 32inç uygun mudur

xspinoza

80+
32" oyun monitörü olarak kullanıldığında çok fazla göz yorar. Özellikle rekabetçi fps oyunlar oynuyorsanız bu boyut pek tavsiye edilmez.

asafiso

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Asaf Fiso
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
32" oyun monitörü olarak kullanıldığında çok fazla göz yorar. Özellikle rekabetçi fps oyunlar oynuyorsanız bu boyut pek tavsiye edilmez.
aslında genelin %20 sinde falan rekabetçi fps oynuyorum günde 1 2 el the finals veya valo girip çıkyorum o da çok sevdiğimden değil farklılık olsun diye. o yüzden de çok da rahatsız etceğini sanmıyorum

BBakdeniz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Berkay Akdeniz
2K 27 inç bir monitör 32'den daha iyidir, hem sağlık açısından hemde gözün alışması için.

AirLife

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,190
İsim
Yunus Şahin
32 alıp, kullanıp alışırsan hiçbir şey olmaz. Uzun zamandır kullanıyorum, memnunum. Herkese de öneriyorum.

asafiso

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Asaf Fiso
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
32 alıp, kullanıp alışırsan hiçbir şey olmaz. Uzun zamandır kullanıyorum, memnunum. Herkese de öneriyorum.
Ben de alışırım ve beğenirim diye düşünüyorum ama farklı fikirleri almakta fayda var onları da değerlendiriyorum. Yorumun icin teşekkürler

AirLife

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,190
İsim
Yunus Şahin
Ben de alışırım ve beğenirim diye düşünüyorum ama farklı fikirleri almakta fayda var onları da değerlendiriyorum. Yorumun icin teşekkürler

24-27-32 kullandım. Hepsini deneyimledim. Hikayeli oyunlar oynuyorsan, bir şeyler seyrediyorsan vs büyük ideal.

Top Bottom