Neler Yeni

Hangi NFS oyunu alınmalı (İndirimde)

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Enes
Arkadaşlar 20 Şubat'a kadar NFS oyunlarında müthiş indirim var. Bende bu oyunlardan 2-3 tane almayı düşünüyorum.Alfıktan sonra pişman olmam diyeceğiniz oyunlarda varsa söyleyebilir misiniz. Bilirsiniz araba mekanikleri, fizik motorları, grafikler, araba çeşişitliliği, oynama süresi gibi birçok faktör var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,803
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye
oynanış olarak hepsi çok kötü unbound genel olarak sevildi onu alıp dene istersen beğenmezsen iade edersin beğenirsen payback falan alabilirsin.

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,758
İsim
ege erdem demirelli
Heat veya payback al ama hepsinin mekanikleri çok kötü
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben heat almıştım hikayesi yarışları vs. baya sarıyor ama 300km ile giderken el frenini çek sağa kır dönüyorsun. Bu şekil mekanikler var çok rahatsız edici değil ama.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,803
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
Heat veya payback al ama hepsinin mekanikleri çok kötü
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben heat almıştım hikayesi yarışları vs. baya sarıyor ama 300km ile giderken el frenini çek sağa kır dönüyorsun. Bu şekil mekanikler var çok rahatsız edici değil ama.
300 saat forza horizon 5 ten sonra nfs unbound oynayayım dedim aşırı kötü geldi kendimi araba sürüyormuş gibi hissetmedim hiç. son çıkan 4 oyunu da oynadım araba geliştirme ve modifiyeler çok iyi ama çok yavaş para kasılıyor araba sayısı az. forza horizon mekaniği ve nfs modifiye çeşitliliği bir araya gelirse gelmiş geçmiş en iyi araba oyunu ortaya çıkabilir.

Alyx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
490
İsim
Murat
Arkadaşlar 20 Şubat'a kadar NFS oyunlarında müthiş indirim var. Bende bu oyunlardan 2-3 tane almayı düşünüyorum.Alfıktan sonra pişman olmam diyeceğiniz oyunlarda varsa söyleyebilir misiniz. Bilirsiniz araba mekanikleri, fizik motorları, grafikler, araba çeşişitliliği, oynama süresi gibi birçok faktör var.
Nfs serisinde unbound, heat oynanabilir değil pek ikisini de oynadım mekanikleri hiç zevk vermiyor. Nfs 2015 en çok övgüyü alan oyun henüz deneyimleyemedim ama ona bir bak derim

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,803
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
Nfs serisinde unbound, heat oynanabilir değil pek ikisini de oynadım mekanikleri hiç zevk vermiyor. Nfs 2015 en çok övgüyü alan oyun henüz deneyimleyemedim ama ona bir bak derim
13-14 yaşlarımda oynamıştım o zamanlar çok severek oynamıştım.

• Beğen
Reaksiyonlar: Alyx

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
13-14 yaşlarımda oynamıştım o zamanlar çok severek oynamıştım.
Favorim Most Wanted 2012 valla. Zamanında çok oynamıştım. Payback için de bilgisayar değiştirmiştim çok iyi duruyordu oyun yav, şuan sevilmez ama o dönem harbi fena grafik vardı oyunda 😀

MW 2005 ve Underground 2 nin yeri ayrı ama onlar ağır nostajiye giriyor şuan 😂

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,803
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
Favorim Most Wanted 2012 valla. Zamanında çok oynamıştım. Payback için de bilgisayar değiştirmiştim çok iyi duruyordu oyun yav, şuan sevilmez ama o dönem harbi fena grafik vardı oyunda 😀

MW 2005 ve Underground 2 nin yeri ayrı ama onlar ağır nostajiye giriyor şuan 😂
bende gta Türk city oynardım ah be.

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,161
İsim
Hacı
HEAT iyidir al geç.

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
991
İsim
Ahmet Şeker
türleri farklı hocam sonuçta nfs serisi yarış oyunu forza simülasyon sayılır daha çok

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,758
İsim
ege erdem demirelli
300 saat forza horizon 5 ten sonra nfs unbound oynayayım dedim aşırı kötü geldi kendimi araba sürüyormuş gibi hissetmedim hiç. son çıkan 4 oyunu da oynadım araba geliştirme ve modifiyeler çok iyi ama çok yavaş para kasılıyor araba sayısı az. forza horizon mekaniği ve nfs modifiye çeşitliliği bir araya gelirse gelmiş geçmiş en iyi araba oyunu ortaya çıkabilir.
Evet nfsnin modifiye çeşitliliği inanılmaz güzel. Formatında mekanikler çok iyi dişli oranını vs ayarlayabiliyorsun

Top Bottom