Neler Yeni

Hangi oyuncu koltuğunu almalıyım

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Furkan Balcı
Aklımda şuan iki model var
Eksileri olarak:
Woldex için : Malzeme kalitesi düşük ve oturma süngerinin ince olduğu
Hawk için : Fiyatına göre düşük kalite kaldığı , gıcırdama yaptıgını ve kafa yastığının çok yukarda olduğunu duydum

Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Özay Leylak
Yani bu iki koltuğu karşılaştırmak pek mantıklı olmaz çünkü fiyat farkı 2 katı nerdeyse. Bu ikisi arasından dersen hawk ı seçmeni öneririm.

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Furkan Balcı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yani bu iki koltuğu karşılaştırmak pek mantıklı olmaz çünkü fiyat farkı 2 katı nerdeyse. Bu ikisi arasından dersen hawk ı seçmeni öneririm.
Evet hocam ben de hangisi daha f/p dir mantığıyla atmıştım ama başlık biraz yetersiz olmuş

Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Özay Leylak
Evet hocam ben de hangisi daha f/p dir mantığıyla atmıştım ama başlık biraz yetersiz olmuş
Anladım. Hawk konusunda forumda ve değerlendirmelerde genel olarak güzel şeyler okudum ve gördüm. Beğenilen bir koltuk, ben de Xdrive 15'li ve hawk'ın arasında kalmıştım. Güzel bir indirimi olduğu için 15liyi tercih ettim. Diğer koltuk hakkında bir bilgim yok o yüzden yorum yapamıycam üzgünüm :/

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Furkan Balcı
Anladım. Hawk konusunda forumda ve değerlendirmelerde genel olarak güzel şeyler okudum ve gördüm. Beğenilen bir koltuk, ben de Xdrive 15'li ve hawk'ın arasında kalmıştım. Güzel bir indirimi olduğu için 15liyi tercih ettim. Diğer koltuk hakkında bir bilgim yok o yüzden yorum yapamıycam üzgünüm :/
15li nasıl hocam belki indirime girerse ona da bakabilirim bu arada kilom 65 boyum 175

Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Özay Leylak
15li nasıl hocam belki indirime girerse ona da bakabilirim bu arada kilom 65 boyum 175
15'li gayet güzel bence 5kdan aldım ben, aldığımdan beri hiçbir yerimde ağrı yok ve pc başında genelde 8-12 saat oturuyorum. Ama indirime girmeden alınmaz bence çünkü Hawk'ın aynı kalitede olduğunu düşünüyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Furkan Balcı
15'li gayet güzel bence 5kdan aldım ben, aldığımdan beri hiçbir yerimde ağrı yok ve pc başında genelde 8-12 saat oturuyorum. Ama indirime girmeden alınmaz bence çünkü Hawk'ın aynı kalitede olduğunu düşünüyorum.
Çok teşekkürler hocam

SneeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,543
İsim
Arda Eren Aslan
Hawk al. Diğeri yüksek ihtimalle ucuz olsun diye kötü malzeme kalitesiyle üretilmiştir ve ömrü kısa olur.

Top Bottom