Neler Yeni

Hangi ram daha mantıklı olur?

ibrahimcancl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
575
İsim
ibrahim can
Instagram
ibrahimcancl

cuneyt546

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Cüneyt Kurtululuş
uğraşamam fln derse almam o zaman
Mesaj otomatik birleştirildi:

oha o kadar mı cidden
ben en az sorun ramde çıkar sanıyodum
Eğer Ram de sorun çıkarsa beynini yersin.Çünkü bazen öyle hatalar çıkıyor ki 3-4 ay kullanıyorsun birden kafayı yiyor bilgisayar hadi gelde bul hata nerede.Ben 2018 den beri sıfır bir ürün almadım hep 2.el alırım fakat pc parçalarında Psu ve rami hep sıfır alırım birde anakartı çünkü anakartın fiyatları 2.elle neredeyse aynı 2.el piyasası olan bir ürün değil anakart.

ibrahimcancl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
575
İsim
ibrahim can
Instagram
ibrahimcancl
Eğer Ram de sorun çıkarsa beynini yersin.Çünkü bazen öyle hatalar çıkıyor ki 3-4 ay kullanıyorsun birden kafayı yiyor bilgisayar hadi gelde bul hata nerede.Ben 2018 den beri sıfır bir ürün almadım hep 2.el alırım fakat pc parçalarında Psu ve rami hep sıfır alırım birde anakartı çünkü anakartın fiyatları 2.elle neredeyse aynı 2.el piyasası olan bir ürün değil anakart.
Eyvallah usta anladım seni sağ olasın bilgilendirdigin için

cuneyt546

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Cüneyt Kurtululuş
Eyvallah usta anladım seni sağ olasın bilgilendirdigin için
Hadi ram de esneklik yapabilirsin belki ama sakın psuyu riske atma Corsair Cx750F psum yıldırım çarpmasına dayandı kendini feda etti fakat sistemi kurtardım psu kalitesiz gitmişti sistem.

ibrahimcancl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
575
İsim
ibrahim can
Instagram
ibrahimcancl
Hadi ram de esneklik yapabilirsin belki ama sakın psuyu riske atma Corsair Cx750F psum yıldırım çarpmasına dayandı kendini feda etti fakat sistemi kurtardım psu kalitesiz gitmişti sistem.
evet evet anladım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
940,071
Üyeler
147,825
Son üye
Kağantas
Top Bottom