Neler Yeni

Yardım Hangi sağlayıcıyı tercih etmeliyim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Alper Karagöz
İyi günler arkadaşlar.
Yaklaşık 3 yıldır oturduğum mahalleye yalvara yakara altyapı getirtmeyi başardım.
Altyapıyı sorguladığımda fiber olarak çıkıyor maksimum 100mbps alabileceğimi söylüyorlar. Altyapı turktelekom fiber diye geçiyor. O yüzden türksatı tercih edemiyorum. Sizce hangi firmadan internet almalıyım?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Control Panel

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,093
İsim
Barış
Discord
kolonya#1389
turknet ve superonline en iyileri. turknet dsl ama 75 veya 100 mbps ye kadar hız alabiliyorsunuz. ben turknet derim.

Tihulu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Muhammet
100 den fazla yok zaten teknik servis falan hizmetler için Türk Telekom derim

Baihu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
815
İsim
Selim Tüylü
Türk Telekom pahalı. Uygun olmasını istiyorsanız, Netspeed, Turknet veya Millenicom alabilirsiniz. Şuan ilgilenirler mi bilmiyorum. Ben Turknet kullanıyorum. Memnun olan da var, olmayan da. Şansınıza kalmış.

brkdidin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Burak Didin
İyi günler arkadaşlar.
Yaklaşık 3 yıldır oturduğum mahalleye yalvara yakara altyapı getirtmeyi başardım.
Altyapıyı sorguladığımda fiber olarak çıkıyor maksimum 100mbps alabileceğimi söylüyorlar. Altyapı turktelekom fiber diye geçiyor. O yüzden türksatı tercih edemiyorum. Sizce hangi firmadan internet almalıyım?

yaklaşık 1 senedir Türknet fiber kullanıyorum. İndirmelerde yaklaşık 6 Gb/s yi görüyorum tavsiye ederim. Ping problemi vs. hiç olmadı. Ayrıca teknik destekleri çok hoşuma gidiyor. Bizzat yerine gelip inceleme yapmıyolar fakat online olarak çok seri ve açıklayıcı oluyolar.

Death Mark

80+ Bronze
İyi günler arkadaşlar.

Öncelikle santrale olan uzaklığın nedir? 1000m altı yakınındaysan 100 mhps alırsın.

BoosteRR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
İsmail ÖZTÜRK
Bu ayın 24 ünde benimde TTNet taahhüdüm bitiyor. Değiştirmeli miyim yoksa daha iyisi var mı anlamaktan zorlanıyorum biraz. TTNet in diğerlerinden pahalı olduğu bir gerçek. Acaba Turknet kullanıpta Netflix ten şikayeti olan var mı ? Malum TTNet ile Netflix 7-9 mbit arasında geziyor.

crazyboy40

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,555
İsim
Samet Kaya
İyi günler arkadaşlar.

Knk nası getirttin bide onu söylesene

Tihulu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Muhammet
Top Bottom