Neler Yeni

Çözüldü✓ hangi sıvı soğutucu daha iyi

ufuk1980

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
ufuk
Bütçe
6000
merhaba foruma daha yeni üye oldum size bir şey danışacağım sıvı soğutucu alacağım Bitfenix Cube 360mm/ Arctic Liquid Freezer III 360 bu ikisi arasında kaldım yardımcı olursanız sevinirim işlemcim ryzen 7 5800x

nostra07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Rogue Agent
Arctic Liquid Freezer fiyatına göre neredeyse tüm sıvı soğutmalardan daha iyi diyebiliriz. Fiyatına göre en yakın performansı gösteren sıvı soğutucu Deepcool LT720 olabilir. Bende Arctic kullanıyorum gayet memnunum.

ahmetmelihalemdar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
908
İsim
Ahmet Melih Alemdar
merhaba foruma daha yeni üye oldum size bir şey danışacağım sıvı soğutucu alacağım Bitfenix Cube 360mm/ Arctic Liquid Freezer III 360 bu ikisi arasında kaldım yardımcı olursanız sevinirim işlemcim ryzen 7 5800x
Bitfenix Cube 360mm kullanıyorum. İncelemelerini izleyerek almıştım.
-Soğutması çok iyi
-Pompa devri 6.000 RPM leri( Çoğu sıvı soğutmada 2000-3000 rpm arası) görüyor ve en önemlisi sesi hiç duyulmuyor
-Custom sıvı soğutmaya benziyor. Görüntüsü çok güzel.
-Sıvı soğutmalarda pompa genelde sıvı soğutma bloğunun üzerinde olur, bunda pompayı ayırmışlar.
-Sıvı soğ. bloğunun yanına yıldız bir vida koymuşlar. İlerleyen zamanda sıvı özelliğini kaybederse buradan sıvı koyman için. Yanında da ekstra sıvı da gönderiyorlar.
Bazı yorumlarda sıvı kaçırıyor falan denmiş ama bende öyle bir durum olmadı çok şükür. Kullanıcı yorumları da gayet iyi. 3 Bin TL ye almıştım ve şu an biraz artmış fiyatı. Stok da yok gördüğüm kadarıyla fazla.

Top Bottom