Neler Yeni

Hangi Switch Bana Uygun?

Enmer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ahmet Karaslan
Günümüzdeki mekanik klavyelerin çat çut seslerini sevmiyorum ve en az sesi olanlarda kırmızı ve beyaz switch'ler ama onların sesi bile bana fazla geliyor ayrıyetten mekanik klavyelerşn bu kadar yüksekte olmasınıda sevmiyorum bu yüzden Logitech 915 TKL çok hoşuma gitti ha bide TKL klavyeleri seviyorum sizden öneri siteyeceğim; mekanik, sessiz(birazcık sesi olsa sorun olmaz), yukarıdaki logitech klavye gibi olmak zorunda değil ama mümkünse switch anahtarları dışarıda olmasın ama en önem verdiğim sessizlik! Şimdiden teşekkürler
Tenkeyless seviyomuşsun, Anne Pro 2 şöyle bir %60 klavye var istersen bir Brown Switch versiyonuna bakabilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
Ahmet Talha Erdoğan
Profilimdeki adam Turancı bir Osmanlı paşası , Turancılık fikri tüm türk devletleri birleştirmektir. Espri yaptım :)
anladım şuan komik geldi Allah kimseyi esprisini açıklamak zorunda bıarkmasın :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tenkeyless seviyomuşsun, Anne Pro 2 şöyle bir %60 klavye var istersen bir Brown Switch versiyonuna bakabilirsin.
o klavyeyi görmüştüm ama satan yeri bir türlü bulamadım bulduysan atabilir misin?

Avolay

80+ Gold

Beter Ali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,424
İsim
Mert Can Kopal
yok knk kemove daha iyidir 1 eğer alabilirseniz gateron yellow (normal olanlı) bir klvye toplayın ve switchlere o ring takın

Beter Ali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,424
İsim
Mert Can Kopal

Enmer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ahmet Karaslan
anladım şuan komik geldi Allah kimseyi esprisini açıklamak zorunda bıarkmasın :)

o klavyeyi görmüştüm ama satan yeri bir türlü bulamadım bulduysan atabilir misin?
Attığım linkteki Banggod sitesi satış yapıyor, güvenilir firmadır.

Beter Ali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,424
İsim
Mert Can Kopal

dostum onun yerine kemove snow fox tercih etmelisin klavyeyi kullanıyorum ve sessiz değil gayet tatmin edici ve sesli tavsiyem o ring bir de gateron yellow

hadwiger

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,221
İsim
hadwiger
Anne Pro 2 biraz abartılıyor, normal bir %60 klavye.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,690
Üyeler
158,168
Son üye
féarless00
Top Bottom