Neler Yeni

Hangi̇ Wi̇ndows Kurmaliyim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mustafa Demirbaş
Steam
lambda_complex.exe(1021298841)
kardeşim önce bir pc ye ve en az 8 gb usb ye ihtiyacın varsenin sonra internet üzerinden bu (https://www.microsoft.com/tr-tr/software-download/windows11)ulr yi gogle yapıştır ondan sonr a sitedeki enbaşataki hemen yükle kısmına bas bir kurulum dosyası indirecek windows un orjinal kabulet falan oandan sonra usb ye kur seçeneğine bas usb ni seç o kendisi hallediyo zaten sonar biti diyo tmm dersin işlem biti internet kafedede yapabilirsin sıkıntı olmaz sadece usb gerek okadar . yardımcı olduysam ne mutlu bana :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

knk sen diğer lerini boşve kendin at beleşe glmiş olur ne grek var vara vermeye internet e videoları var zaten

alsldalk334

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
159
İsim
Mertsoyanlı32
kardeşim önce bir pc ye ve en az 8 gb usb ye ihtiyacın varsenin sonra internet üzerinden bu (https://www.microsoft.com/tr-tr/software-download/windows11)ulr yi gogle yapıştır ondan sonr a sitedeki enbaşataki hemen yükle kısmına bas bir kurulum dosyası indirecek windows un orjinal kabulet falan oandan sonra usb ye kur seçeneğine bas usb ni seç o kendisi hallediyo zaten sonar biti diyo tmm dersin işlem biti internet kafedede yapabilirsin sıkıntı olmaz sadece usb gerek okadar . yardımcı olduysam ne mutlu bana :)

knk sen diğer lerini boşve kendin at beleşe glmiş olur ne grek var vara vermeye internet e videoları var zaten

bu secenekten hangisini indircem direk usb atıp bitçek mi olay

Olm boşa harcama paranı cafeciye attır hiç olmadı 50 ye falan atsın abi böyle bı iş yapcam al flaş hallet 300-400 çekerler badi 100 çeksinler yine kârdasin bu kadar çar cur etme la parayı
https://www.microsoft.com/tr-tr/software-download/windows11 burdan hangisini indirip usb atçam

alperennN

80+ Silver

bu secenekten hangisini indircem direk usb atıp bitçek mi olay

https://www.microsoft.com/tr-tr/software-download/windows11 burdan hangisini indirip usb atçam
Windows 11 bir çok kişinin belalısı önermiyorum ben de oyun açmama lar bilmem neler

Ama kararliysan duzelttilerse bı zahmet duzeltsinler koskoca Microsoft Multi medya edition dil Türkçe 64 Bit seçip indircen

alsldalk334

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
159
İsim
Mertsoyanlı32
Windows 11 bir çok kişinin belalısı önermiyorum ben de oyun açmama lar bilmem neler

Ama kararliysan duzelttilerse bı zahmet duzeltsinler koskoca Microsoft Multi medya edition dil Türkçe 64 Bit seçip indircen
senin linkten dosya indirip o rusuf mu ne programla usb yazdırıp eve gelip kuruyom dimi virüs bulaşmasın?

senin linkten dosya indirip o rusuf mu ne programla usb yazdırıp eve gelip kuruyom dimi virüs bulaşmasın?
win 10 64 kırcam

alperennN

80+ Silver
Aga virüs niye bulassin ne sitelere girdim 1 tane bile virüs bulaşmadi herhangi bir cihazıma

win 10 64 kırcam
Benim link 10 win11 istiyosan onu al

İndir yane de istersen ig bırak sana yardimci olurum

win 10 64 kırcam
Windows 10 64 kurcaksin okey
32 mi 64 mü den 64 biti seç
Multi Media edition seç
Dil de Türkçe sonra İncek

alsldalk334

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
159
İsim
Mertsoyanlı32
Aga virüs niye bulassin ne sitelere girdim 1 tane bile virüs bulaşmadi herhangi bir cihazıma

Benim link 10 win11 istiyosan onu al

İndir yane de istersen ig bırak sana yardimci olurum
knk 11 kötü dedin korkuttun beni, d umarım cafeden usb bulaşmaz virüs fln

alsldalk334

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
159
İsim
Mertsoyanlı32

alperennN

80+ Silver
Bulasirsa zaten direk anlıyorsun sacmaliyor flaş arkadaşım flaşı takmış PC ye banka kartı gir demis kapatmış bir daha demiş falan öyle bı şey olmazsa sorun olmaz dosyayı zaten orjin siteden indiriyon sen indirdigin dosyayı PC ye atiyon PC den de flasa yazdiriyon ek olarak PC den bı şey almadigin için olacağını sanmam

crawles

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Can Yurtaçan
kesinlikle 10 pro

alsldalk334

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
159
İsim
Mertsoyanlı32
Bulasirsa zaten direk anlıyorsun sacmaliyor flaş arkadaşım flaşı takmış PC ye banka kartı gir demis kapatmış bir daha demiş falan öyle bı şey olmazsa sorun olmaz dosyayı zaten orjin siteden indiriyon sen indirdigin dosyayı PC ye atiyon PC den de flasa yazdiriyon ek olarak PC den bı şey almadigin için olacağını sanmam
attığın linkte kurarken win 10 pro çıkcak mı?

alperennN

80+ Silver
attığın linkte kurarken win 10 pro çıkcak mı?
Attığım linkten indirecek sin rufus nüfus işlerini halletikten sonra flaşı kendi PC ne taktiginda sana seçenek sunacak
Windows 10 educational
Home
Professional

Falan diye sen ordan seçeceksin professional ı

Zaten bende sata SSD ile 10-30 dk arasında kuruldu sende 10 dk ya kurar diye dusunuyorum

alsldalk334

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
159
İsim
Mertsoyanlı32
Attığım linkten indirecek sin rufus nüfus işlerini halletikten sonra flaşı kendi PC ne taktiginda sana seçenek sunacak
Windows 10 educational
Home
Professional

Falan diye sen ordan seçeceksin professional ı

Zaten bende sata SSD ile 10-30 dk arasında kuruldu sende 10 dk ya kurar diye dusunuyorum
hmm iyi ozaman canımsın bu professionnel pro oluyor dimi onu kursam daha mantıklı gibi ne diyon knk

Top Bottom