Neler Yeni

Hangi Xbox One S modelini almak mantıklı?

kaani

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
471
İsim
Kaan
Merhabalar, Xbox One S almaya karar verdim, fakat dijital versiyonu mu alsam CD sürücülü versiyonu mu alsam karar veremedim. Sizce hangisini almalıyım?

isikt11

80+ Gold
En İyi Cevap
11
CD'li al daha iyi. Hem dijital alabilirsin hem CD'li olur da bir gün belki iyi bir indirim yakalarsın CD'li oyunda. Onu alırsın oynarsın. Diğerlerini dijital alırsın istediğin gibi.

kaani

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
471
İsim
Kaan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
CD'li al daha iyi. Hem dijital alabilirsin hem CD'li olur da bir gün belki iyi bir indirim yakalarsın CD'li oyunda. Onu alırsın oynarsın. Diğerlerini dijital alırsın istediğin gibi.
Peki dijital alsam ne gibi dezavantajları olur?

arkansas

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Fiyat farkı nedir aradaki?

isikt11

80+ Gold
En İyi Cevap
11
Peki dijital alsam ne gibi dezavantajları olur?
CD'liden farkı olmaz. İndirmek zorunda kalırsın sadece. CD'li aldın mı direkt takıp oynayabiliyorsun. Hatta dijitaller indirimde çok ucuz olabiliyor. Ama aynı şekilde CD'ler de ucuz olabiliyor indirimlerde.

kaani

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
471
İsim
Kaan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
CD'liden farkı olmaz. İndirmek zorunda kalırsın sadece. CD'li aldın mı direkt takıp oynayabiliyorsun. Hatta dijitaller indirimde çok ucuz olabiliyor. Ama aynı şekilde CD'ler de ucuz olabiliyor indirimlerde.
İnternetim 100 mbps, indirme tarafında sıkıntı olmaz, tek problem bu ise dijital almak daha mantıklı geldi yanlış mı düşünüyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fiyat farkı nedir aradaki?
Hemen hemen aynı ikiside

arkansas

80+ Gold
En İyi Cevap
2
İnternetim 100 mbps, indirme tarafında sıkıntı olmaz, tek problem bu ise dijital almak daha mantıklı geldi yanlış mı düşünüyorum

Hemen hemen aynı ikiside
CD'li al tabii ki.

isikt11

80+ Gold
En İyi Cevap
11
CD'li versiyonu almak daha antıklı o zaman.

Hemen hemen aynı ikiside

Top Bottom