Neler Yeni

Hangisi daha mantıklı 2.el

Mhmd.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Mhmd
hocam onu teste sokucaksın benim manyak arkadaşım var ekran kartının kasasını açıp bobin uçlarını avometre ile kontrol ediyor ped lerine kadar söküp durumuna bakıyor lehimini çıkartıp orjinal chipset mi ona kadar bakıyo sanada o tarz bi adam lazım
Hocam sadece teste sokarak miningli olup olmadığıni nasıl anlarız
Mesaj otomatik birleştirildi:

En iyisi ben 1.sistemi alim son sistem alınır ama büyük ihtimal bir sıkıntısı var rtx 3070li sistemleri herkes 20k+ ya koymuş zaten 1.sistem hoşuma gitti

Son düzenleme:

Keyfen

80+ Bronze
Alacağımız adama onu yaparsak o bizi kovar bence
kanka ona inan bişi diyemem ben ikinci el bişi alıyosam direk o arkadaşımla gidiyorum yoksa almıyorum açıkcası

Hocam sadece teste sokarak miningli olup olmadığıni nasıl anlarız

En iyisi ben 1.sistemi alim son sistem alınır ama büyük ihtimal bir sıkıntısı var rtx 3070li sistemleri herkes 20k+ ya koymuş zaten 1.sistem hoşuma gitti
anlayamazsın, amd kartlarda özellikle vram atm problemi var ve oyunlarda örnek veriyorum kartın 8 gb 6 gb kullandıgında osrun yaşamazsın bir vramde sorun varsa 6 gb yi geçip diger vram i kullanmaya başlarsa oyunlarda fps droplar olur anlık olarak. mining için anca çok çalışmaktan dolayı kartın etrafında erozyon oluyo fiziksel olarak görebileceğin şey anca o olur

Mhmd.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Mhmd
Bence ben rx 6600 i5 11400f olani alim hem riske girmim hemde bu sistem düşündüğüm kadarıyla tum oyunlari rahatlıkla 60fps ve üstü oynatır

Top Bottom