Neler Yeni

Haqqus GEN-XX gerekli özelleştirmeler için yardım

MrHakkı

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Hakkı Demir

ssdyi Samsung 980 500 GB 3100/2600 MB/s PCI-E ile değiştirdim.

psu kötü diye biliyorum psu değiştirmeli miyim yoksa idarelik kullanıp farklı yerden psu mu almalıyım?
başka değiştirmem gerekenler varsa söyler misiniz?

Shourd

80+ Silver

ssdyi Samsung 980 500 GB 3100/2600 MB/s PCI-E ile değiştirdim.

psu kötü diye biliyorum psu değiştirmeli miyim yoksa idarelik kullanıp farklı yerden psu mu almalıyım?
başka değiştirmem gerekenler varsa söyler misiniz?
pf550 yap ve samsung 980 yerine ssdyi 1tb agı yapsan dhaa iyi olur 500gb yetmiyor kulanan biri olarak ve son tavsiyem

soğutucu için bütçe çok yüksekdeğilse bunla beraber güzel bi termal macun al

MrHakkı

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Hakkı Demir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
pf550 yap ve samsung 980 yerine ssdyi 1tb agı yapsan dhaa iyi olur 500gb yetmiyor kulanan biri olarak ve son tavsiyem

soğutucu için bütçe çok yüksekdeğilse bunla beraber güzel bi termal macun al

pf550 dediğini bulamadım. SSD konusunda ben ileride hdd alırım diye kaliteli ssd almak istediğimden onu seçtim. Bi sorum daha var. Bu hazır sistemde işlemci fanı seçmeyip alırsam stok fan geliyor mu? çünkü 1-2 ay idarelik stok fan kullanıcam sonradan iyi bir soğutucu alıcam

Shourd

80+ Silver
pf550 dediğini bulamadım. SSD konusunda ben ileride hdd alırım diye kaliteli ssd almak istediğimden onu seçtim. Bi sorum daha var. Bu hazır sistemde işlemci fanı seçmeyip alırsam stok fan geliyor mu? çünkü 1-2 ay idarelik stok fan kullanıcam sonradan iyi bir soğutucu alıcam
pardon valla o kadar alışmışım ki o zaman şöyle diyim kaliteli bi psu ile değişin diğerleri sizin kararınız

codcubiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
986
İsim
Ömür
Agi iyidir dram ve kendi soğutucu dahil geliyor iyi yanş psu olarak fsp 700w seçebilirsin

Emirkanyvs

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
291
İsim
Emirkan Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır sistem araştırmayı ve önermeyi çok seviyorum.
Instagram
Emirkanyvs
Fsp 700W'lık psuyu alın Ssd konusu ben alsam 1tb alırdım kaliteli ve sonradan depolama eklerim dersen orası ayrı alabilirsin. Anakartı bu arada bütçe varsa B650M-K yapabilirsin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

stok fan geliyor mu?
Gelir.

MrHakkı

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Hakkı Demir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fsp 700W'lık psuyu alın Ssd konusu ben alsam 1tb alırdım kaliteli ve sonradan depolama eklerim dersen orası ayrı alabilirsin. Anakartı bu arada bütçe varsa B650M-K yapabilirsin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gelir.
anakartlar arasında ne fark var? bilmek isterim.

Emirkanyvs

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
291
İsim
Emirkan Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır sistem araştırmayı ve önermeyi çok seviyorum.
Instagram
Emirkanyvs
Önerdiğim anakartta m2 ssd 2 adet takabilirsin ayrıca gen4 ssd destekliyor. Soğutması da var bu saydıklarımın stok olan anakartta hiçbirisi yok.

Top Bottom