Neler Yeni

Öneri Harici Harddisk Kutusu önerisi.

Xenfia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Emir Aksu
İlgilendiği Kategoriler
Anime, Dizi, laptop, ekran kartı, işlemci, monitör.
Merhaba arkadaşlar benim laptopumda 1 tb bir hdd mevcuttu. Onun yerine 240gb SSD aldım ve şu anda onu kullanıyorum. Sorum ise şu ben eski hdd mi bir harddisk kutusuna koysam ve usb ile bilgisayara bağlasam satadan bağlanmış gibi kullanabilir miyim? Oyunlarımı içinde depolayıp oradan oynayabilir miyim? HDD'min mevcut hızı 97mbs okuma ve yazma. Bir de şöyle güzel ucuz bir HDD kutusu önerir misiniz?

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Ben şunu almıştım memnun kaldım, stokta kalmamış, başka bir sitede varsa alabilirsiniz:

Onun yerine şu gelmiş galiba:

Oyunları buna atıp oynayabilir misiniz bilmiyorum. Ben harici depolama olarak kullanıyorum, oyun yüklemeyi hiç denemedim.

Xenfia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Emir Aksu
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben şunu almıştım memnun kaldım, stokta kalmamış, başka bir sitede varsa alabilirsiniz:

Onun yerine şu gelmiş galiba:

Oyunları buna atıp oynayabilir misiniz bilmiyorum. Ben harici depolama olarak kullanıyorum, oyun yüklemeyi hiç denemedim.
Teşekkür ederim :)

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Bende bundan var. 3 sene önce 19,90'a almıştım. Fiyatlar uçmuş. Neyse hala çalışıyor sağlam yani tavsiye ederim.

Xenfia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Emir Aksu
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Soruna gelecek olursak Sata'dan bağlantı yapmış gibi kullanırsın ama yavaş olacaktır. USB, SATA gibi tam verim vermiyor. Harici depolama olarak rahatlıkla kullanabilirsin ama.

Top Bottom