Neler Yeni

Harry potter filmini izledim üstüne kitabı alınıp okunur mu ?

preff

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Bora Karabacak
Harry potter film serisini bitireli uzun zaman oldu bende harry potter kitap serisini almayı düşünüyorum sizce filmi izledikten sonra alınır mı ? Yoksa zaten filmi izledim almasan da olur mu dersiniz.

İsimsizKaplan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,091
İsim
Burak Taha Koca
Harry potter film serisini bitireli uzun zaman oldu bende harry potter kitap serisini almayı düşünüyorum sizce filmi izledikten sonra alınır mı ? Yoksa zaten filmi izledim almasan da olur mu dersiniz.
Hatırlama veya nostalji olarak olabilir ama zaten izlediyseniz hatırlıyorsanız zaman kaybı olur hemen hemen aynılar.

DOKTOR🥼

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,015
İsim
Resad
Instagram
resad.sadiqov29
Steam
Authority6655
Bayar

preff

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Bora Karabacak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
büyük zaman kaybı olur
Hatırlama veya nostalji olarak olabilir ama zaten izlediyseniz hatırlıyorsanız zaman kaybı olur hemen hemen aynılar.
Bende ilk önce izliyip sonra kitaplarını aldım.
Hikayeyi filmden daha ayrıntılı anlatıyor.
Evet daha ayrıntılı olduğu için alıp okumayı düşünüyorum ama bilemedim zaman kaybı olur diyenlerde var sadece 1 kitabı alıp deniyeceğim eğer gerçekten bayarsa okumamam tüm seriyi büyük ihtimalle yardımınız için teşekkür ederim bu arada.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,929
İsim
Sir Alex Ferguson
İlgilendiği Kategoriler
Konsol, Eğitim, Yazılım-Kodlama
Okunur sarıyor ben filmleri bitirip kitabı almıştım hiç baymadı kitapta farklılıklar çok.

Kesinlikle arkadaşlar yanlış yönlendiriyor kitaplar çok çok daha güzel. Kesinlikle okumalısın çok farklı detaylar var özellikle son film kitapta çok güzel gelişirken film biraz kotu

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Cenap İpek
filmi izleyip sonra kitabı okuyunca karakterler kafada daha iyi canlanıyor okurken adeta zihnimde canlanmıştı tüm detaylarıyla bence okunur hele yüzüklerin efendisini söylemiyorum bile

KPSharingan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
245
İsim
Berke S
Okunur sarıyor ben filmleri bitirip kitabı almıştım hiç baymadı kitapta farklılıklar çok.

Kesinlikle arkadaşlar yanlış yönlendiriyor kitaplar çok çok daha güzel. Kesinlikle okumalısın çok farklı detaylar var özellikle son film kitapta çok güzel gelişirken film biraz kotu

filmi izleyip sonra kitabı okuyunca karakterler kafada daha iyi canlanıyor okurken adeta zihnimde canlanmıştı tüm detaylarıyla bence okunur hele yüzüklerin efendisini söylemiyorum bile
Kesinlikle bu arkadaşlara katılıyorum. Filmler özellikle benim gibi nesli denk gelip zamanında izlediysen de unutulmaz ayrı bir hava katıyor ama atmosfer ve hikayenin kendisini sevdiysen birde ilk elden orjinalini deneyimlemen güzel olucaktır. Hem kitabı okurken filmi tekrardan kendince yorumlama şansın da olur. :D

Top Bottom