Neler Yeni

Hastaneden rapor alamıyorum, okul izin yaza bilirmi?

Mevsim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
356
İsim
Fettah Özalp
Arkadaşlar pazartesi ve salı için rapor aldım ama salı yani bugün hastalığım çok artmış durumda. Ve sanırım şöyle bir olay var 1 hafta içerisinde 2 kere rapor alamıyorsun. Ailem okula gidip konuşsa okul izin yazabilirmi Kısa bir süre? Sadece 2 sınıf var ve hocalar beni iyi tanıyor izin verme imkanları varmı.

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,430
İsim
Taha yücel
Arkadaşlar pazartesi ve salı için rapor aldım ama salı yani bugün hastalığım çok artmış durumda. Ve sanırım şöyle bir olay var 1 hafta içerisinde 2 kere rapor alamıyorsun. Ailem okula gidip konuşsa okul izin yazabilirmi Kısa bir süre? Sadece 2 sınıf var ve hocalar beni iyi tanıyor izin verme imkanları varmı.
Okulun canı isterse yapar da kayıtlı olduğunuz sağlık ocağına git orası veriyr rapor. Ben 1 hafta içinde 2 kereden fazla rapor almıştım ama sağlık ocağından hastanede farklı mı olur bilmiyorum

BeKo'O

80+ Silver
Evet var sadece gidip konuşup durjmu anlatmaları gerekiyor hastalığın şiddetinin arttığına dair

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,307
İsim
Muhammet Çağrı
Hastaneye gidersen aldığın röntgen sıra kağıdı bile geçerli izin yazman için.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
923,502
Üyeler
143,652
Son üye
Raumdeuter
Top Bottom