Neler Yeni

Hata mesajları ve çözümleri. ( Part 1 )

S C O

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
573
İsim
Savaş Kurtuluş
Discord
G-TheArk#3024
türkçe can çekişiyor öncelikle
sana kopyalamanla ilgili yargıda bulunan yok
kaynak belirtmemen de sorun değil ilk etapta
ama sonra uyarılınca saçmalaman dikkatimi çekti
bunu sen yapmadın sende biliyorsun
o zaman kaynağı vereceksin,vermiyor musun o zaman da üste çıkmaya çalışmaya gerek yok
Anlıyorum Tamam
Mesaj otomatik birleştirildi:

@PİŞMANIM

Hakkını Helal Et Dostum , Bazen Böyle Asebi Oluyorum Sakınleştıktıkden Sonra Dediklerim'den Pişman Oluyorum. Geçe Çalişiyorum Birde İşin Sitresi Ve Binlerçe İnsanlar İle Uğraşıyoruz Birde Çok Çabuk Sirlenen Biriyim Birde Eğer Kırdıysam Seni Özür Dileirm Lütfen..

Son düzenleme:

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Hocam son zamanlarda görüyorum sizin rehberlerinizi fakat gördüklerimin hepsi veya çoğu alıntı. Ben önceden bir haber sitesinde çalıyordum ve siteye diğer sitelerden(sdn vs.) makale geçiriyorduk arada, fakat hattı sayılır derecede değiştiriyorduk veya makaleyi okuyup farklı bir biçimde yorumluyorduk ve kopyakontrol sitelerinde makale başka sitede çıkmıyordu. Ama senin yaptığın emek hırsızlığı direkt olarak. Lütfen bir makaleyi okuyup farklı biçimde yorumla veya direkt makale geçirmek yerine rehber/makale ile alakalı konu açma.

Ayrıca diğer kullanıcıların açtığı bazı konularda da mesajınızı görüyorum fakat oldukça yanlış bilgiler veriyorsunuz, lütfen bir şeyi araştırıp da yazın.

S C O

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
573
İsim
Savaş Kurtuluş
Discord
G-TheArk#3024
Hocam son zamanlarda görüyorum sizin rehberlerinizi fakat gördüklerimin hepsi veya çoğu alıntı. Ben önceden bir haber sitesinde çalıyordum ve siteye diğer sitelerden(sdn vs.) makale geçiriyorduk arada, fakat hattı sayılır derecede değiştiriyorduk veya makaleyi okuyup farklı bir biçimde yorumluyorduk ve kopyakontrol sitelerinde makale başka sitede çıkmıyordu. Ama senin yaptığın emek hırsızlığı direkt olarak. Lütfen bir makaleyi okuyup farklı biçimde yorumla veya direkt makale geçirmek yerine rehber/makale ile alakalı konu açma.

Ayrıca diğer kullanıcıların açtığı bazı konularda da mesajınızı görüyorum fakat oldukça yanlış bilgiler veriyorsunuz, lütfen bir şeyi araştırıp da yazın.
Çoğu İnsanlar Burda Alıntı Yapıyor Yeniyim Burda Diye Mı? Bu Şekilde Yapılıyor

Ben Okudum Konularda Hiç birinde Kaynak Belirte Yapılmamış

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1

Ben Okudum Konularda Hiç birinde Kaynak Belirte Yapılmamış
Yenisin diye insanlar niye senin uğraşsın? Forumda çoğu kişi birebir aynı makaleyi geçirmiyor. Sen direkt birebir aynısını kopyala yapıştır yapıyorsun birde üstüne kaynak belirtmiyorsun.

S C O

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
573
İsim
Savaş Kurtuluş
Discord
G-TheArk#3024
Yenisin diye insanlar niye senin uğraşsın? Forumda çoğu kişi birebir aynı makaleyi geçirmiyor. Sen direkt birebir aynısını kopyala yapıştır yapıyorsun birde üstüne kaynak belirtmiyorsun.
Arkadaşların Açılan Konularını Gördüm Kardeşim Ben " Bakire Mısın? " Konu Başlığa Bak Bu Yararlı konu Söyler Misin ? Lütfen

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Arkadaşların Açılan Konularını Gördüm Kardeşim Ben " Bakire Mısın? " Konu Başlığa Bak Bu Yararlı konu Söyler Misin ? Lütfen
Dediğiniz konunun konuştuğumuz meseleyle alakası yok. Sizinle daha fazla uğraşıp zamanımı boşa harcayamayacağım maalesef, umarım hayatta bir başarınız olur. @Mehmet Yılmaz ilgilenebilir miyiz arkadaşla hocam

byhorozkentli

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,341
İsim
Deniz Bey
😀😀 Değişik arkadaş

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,845
İsim
İbrahim
Anlıyorum Tamam

@PİŞMANIM

Hakkını Helal Et Dostum , Bazen Böyle Asebi Oluyorum Sakınleştıktıkden Sonra Dediklerim'den Pişman Oluyorum. Geçe Çalişiyorum Birde İşin Sitresi Ve Binlerçe İnsanlar İle Uğraşıyoruz Birde Çok Çabuk Sirlenen Biriyim Birde Eğer Kırdıysam Seni Özür Dileirm Lütfen..
hocam ikili münakaşada kırılma olayları için biraz büyüğüz
önemli değil,bol şans

S C O

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
573
İsim
Savaş Kurtuluş
Discord
G-TheArk#3024
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç