Neler Yeni

İnceleme Havit Gamenote Fuxi H3 Kulaklık İncelemesi

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,630
İsim
Orkun
Ses kalitesi ve rahatlık olarak güzel bir kulaklık ama mikrofonu berbat
Mesaj otomatik birleştirildi:

O zaman alıyorum hocam FPS oyunlarında çokta kötü olmaz sanırım yani şu an kullandığım 250 TLlik rampage kulaklıktan iyidir herhalde.
İyidir iyidir.
Benim gözümde tek dezavantajı çok hafif olduğundan kulakları çok sıkmıyor. Tam oturmuyor gibi geliyor bana ama bence gene iyi.

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,155
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
İyidir iyidir.
Benim gözümde tek dezavantajı çok hafif olduğundan kulakları çok sıkmıyor. Tam oturmuyor gibi geliyor bana ama bence gene iyi.
Valla kafam çok karıştı şimdi de cloud core DTS indirime girmişler 100 TL var aralarında kablosuz olup olmaması pek önemli değil aslında cloud core mu alsam ki

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,630
İsim
Orkun
Valla kafam çok karıştı şimdi de cloud core DTS indirime girmişler 100 TL var aralarında kablosuz olup olmaması pek önemli değil aslında cloud core mu alsam ki
Sana kalmış dostum, dediğin kulaklığın kulak pedleri çok terletir kumaş değil. Ben sırf bu yüzden tercih etmiyorum.

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,753
İsim
Hacı
Dip ses var mı boşta?

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,630
İsim
Orkun

Atalayq

80+ Bronze
Bluetooth’un ses kalitesinin kötü olması üzdü. O amaçla almıştım. Hangi renk aldınız? 3-4 fotoğraf atar mısınız benimki henüz gelmedi.

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,753
İsim
Hacı

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,630
İsim
Orkun

Mehmed emin Tosun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Mehmed emin Tosun
Merhaba arkadaşlar.
Kulaklık az önce kargodan geldi.

Malzeme kalitesi
Komple plastik. Ancak kalitesi bence iyi.
Kulak süngerleri komple kumaş.
Terletme yapmıyor.
Oldukça hafif, ağırlığını hissetmiyorsunuz bile.
Benim kulaklarımı rahatça kapatıyor. (Razer Blackshark V2 X kullanıyorum normalde. Onda 1cm boşluk oluyordu kulağım daha rahat içeride kalıyordu. Bunda ise birebir oturuyor boşluk kalmıyor)

Ses kalitesi
İlk başta bluetooth dan telefonuma bağladım. Açıkçası bluetooth üzerinden verdiği ses o kadar çok tatmin etmedi beni.
2.4GHz USB dongle ile bilgisayara bağladım. Ses kalitesinde ciddi fark oldu bluetooth a göre.
Bass lar güzel, ses oldukça net ama her an değil yani modlu şekilde çalışıyor anladığım kadarıyla. (Modlu derken, kulaklık boştayken enerji tasarrufu yapıyor bir ses içeren bir şey oynattığınızda kulaklığa sinyal gidiyor ve anlık hemen aktif oluyor (oyun için geçerli değil oyunlarda sürekli aktif)).

Mikrofon kalitesi
Beni şahsen tatmin etti.
Birazcık kısık geldi ama ses oldukça tok ve net.

2.4GHz de Çekim Mesafesi
Mutfağa kadar gittim kulaklık bağlıyken ve discordda arkadaşım ile konuşurken.
Yaklaşık 7-8m mesafe de sesleri gayet iyi duyabildim, karşıya da sesim net bir şekilde gitti. Ancak arada cızırtı gibi bir şeyler duyduğunu iletti arkadaşım.

Kutu içeriği
Kulaklık
Kağıtlar (kullanım klavuzu, garanti kağıtı vs.)
USB - Type C kablo (şarj etmek için (sanırım şarj ederken de aynı USB - Type C kablo üzerinden kullanılabiliyor (denemedim deneyince düzenlerim)))
3.5mm Type C kablo (kulaklığa Type C olarak bağlayıp bilgisayara ya da telefona 3.5mm üzerinden bağlanıyor)
1099TL fiyatı ile alınır mı bence alınır arkadaşlar. Alıp bir denemenizde fayda var. Bence memnun kalabilirsiniz.

Ek olarak mouse pad hediye gönderdi Havit.

Mikrofon ses denemesi: https://drive.google.com/file/d/1hpeEJItZwAlB8qoZBp3N9nSnIbLxocTH/view?usp=sharing
Hocam öncelikle emeğinize sağlık çok güzel bir inceleme olmuş. Okurken sıkılmadığım bir incelemeydi. Ürün hakkında bir sorum var, mikrofonu çıkartılabiliyor mu?

MuratAbiGF Fedaisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,202
İsim
İlker
İlgilendiği Kategoriler
Ekipmanlar,Sistem Parçaları,Teknik ve Yazılımsal Sorunlar vb.
Instagram
ahmetkayaofficial01
Discord
Ahmetkaya#9513

MaciT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
İbrahim
Hayırlı olsun sen onerirmisin yoksa uzak mı duralım ses kasma konusunda falan 10 uzerinden kac verirsin bi de fiyatina gore puan vermek gerekirse kac verirsin

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,630
İsim
Orkun
Hocam öncelikle emeğinize sağlık çok güzel bir inceleme olmuş. Okurken sıkılmadığım bir incelemeydi. Ürün hakkında bir sorum var, mikrofonu çıkartılabiliyor mu?
Evet hocam çıkar tak yapılabiliyor 3.5mm jak şeklinde

Hayırlı olsun sen onerirmisin yoksa uzak mı duralım ses kasma konusunda falan 10 uzerinden kac verirsin bi de fiyatina gore puan vermek gerekirse kac verirsin
F/p diyebilirim dostum. Öneririm fiyatına göre iyi bence. Ses kasmaya 10 üzerinden 6.5 dan 7 diyebilirim. Ses kalitesi ve mikrofon güzel. Cızırtı vs. zaten yok.

MaciT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
İbrahim
Evet hocam çıkar tak yapılabiliyor 3.5mm jak şeklinde
Hocam ses gecikmesi varmı suan inceleme yapan bi tek sen varsın senin dediklerine guvenip satın alacağım biraz daha detaylı anlatirmisin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
916,323
Üyeler
142,112
Son üye
Razien