Neler Yeni

Çözüldü✓ Havit markasi alınır mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
burak contarlı

Elimde bulunan saatim bozuldu bu marka ürün alınır mı
Selamlar bende kablosuz kulaklık, mikrofon ve kulak içi kulaklığı var memnunum. Saatini bilmiyorum ama genelde f/p oluyor ürünleri yani fiyatına göre iyi ürünler. Tabi üst segment markalarla kıyaslamamak lazım.

range61

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
ahmet

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
995
İsim
Ahmet Şeker
markanın sadece oyun kulaklıklarını biliyorum onlar fp fakat bu nasıldır bilemeyeceğim genelde bu fiyattakilerin arayüzünde aşırı derecede kasma donma oluyor sadece saate bakayım gelen mesajları göreyim derseniz alınabilir gibi.

range61

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
ahmet
Marka olarak hiç duymadım tereddütum var
Xioami mi band 8
Huawei band 8 aklıma geldi aynı fiyat bandı
Senin dediklerin bileklik hocam, havit markası direkt akıllı saat. Ölçümleri doğru yapıyor, dahili hoparlörü var ve süper bir ses performansı var, saatten telefon görüşmesi yapabilirsin, incelemelerine youtube'dan izlemeni öneririm, Saatde ayrıca kasma, donma gibi şeylerle hiç karşılaşmadım. Normal kullanımda şarjı 1 hafta gidiyor. Ekranı amoled. Daha ne olsun :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Yusuf duymayan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Senin dediklerin bileklik hocam, havit markası direkt akıllı saat. Ölçümleri doğru yapıyor, dahili hoparlörü var ve süper bir ses performansı var, saatten telefon görüşmesi yapabilirsin, incelemelerine youtube'dan izlemeni öneririm, Saatde ayrıca kasma, donma gibi şeylerle hiç karşılaşmadım. Normal kullanımda şarjı 1 hafta gidiyor. Ekranı amoled. Daha ne olsun :)
3 taksitle aldım valla 1.199 TL ye

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
924,055
Üyeler
143,958
Son üye
Onurekinci
Top Bottom