Neler Yeni

Havit TW970 TWS Alınır mı

Lynshe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Hasan Sümbültepe
Kulak içi gaming kulaklık istiyordum havit ürünlerinde de %25 indirim varmış siteye bakınırken bu kulaklığı gördüm fiyatı 750ye geliyor. Hiç kullanan veya bilgisi olan var mı tavsiye eder misiniz?

Lynshe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Hasan Sümbültepe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bilgisi olan yok gördüğüm kadarıyla eğer almayı düşünen varsa satın aldım geldiğinde detayları paylaşırım.

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,957
İsim
Mehmet Aslan
Bilgisi olan yok gördüğüm kadarıyla eğer almayı düşünen varsa satın aldım geldiğinde detayları paylaşırım.
performansı bilmemde tasarım baya iyiymiş. Bende mi alsam acaba ya. Kulakiçi kulaklığa ihtiyacım var. Hem telefonda hem pc de kullanmak için.

leoumutjr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Yusuf Karayer
Benim konuda mı gördün?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sürücüsü gayet iyi güzel ses veriyor.

Lynshe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Hasan Sümbültepe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Benim konuda mı gördün?

Sürücüsü gayet iyi güzel ses veriyor.
Evet senin konuda gördüm başka bi kulak içi kulaklığının performans testini inceledim fena değildi bu daha güncel oldugundan daha iyi oldugunu düşünerek aldım bakalım

performansı bilmemde tasarım baya iyiymiş. Bende mi alsam acaba ya. Kulakiçi kulaklığa ihtiyacım var. Hem telefonda hem pc de kullanmak için.
Benimde görseli hoşuma gitti aynı markanın farklı bir modelinin incelemesini izledim fena değildi bunun daha güncel olduğunu düşünerek aldım

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,957
İsim
Mehmet Aslan
Evet senin konuda gördüm başka bi kulak içi kulaklığının performans testini inceledim fena değildi bu daha güncel oldugundan daha iyi oldugunu düşünerek aldım bakalım

Benimde görseli hoşuma gitti aynı markanın farklı bir modelinin incelemesini izledim fena değildi bunun daha güncel olduğunu düşünerek aldım
hocam konuyu takibe aldım ürün geldikten sonra performansını ve kalitesini anlatırsan çok sevinirim. Ona göre bende sipariş geçebilirim. :peepokalp:

KONSOL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Furkan
Hayırlı olsun, ben de sipariş geçtim ama hiç inceleme yok.

Alyx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
498
İsim
Murat
Konuyu takipteyim wireless kulakiçi lazım bana da. Şu an pcde halihazırda havit kulaklık kullanıyorum çok memnunum. Bu kulaklık da çok güzele benziyor

Lynshe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Hasan Sümbültepe
Konuyu takipteyim wireless kulakiçi lazım bana da. Şu an pcde halihazırda havit kulaklık kullanıyorum çok memnunum. Bu kulaklık da çok güzele benziyor
Ürün geldikten sonra deneyip performansını paylaşacağım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
938,662
Üyeler
147,586
Son üye
dragovv
Top Bottom