Neler Yeni

HAWK Fab V1 4800 TL alınır mı?

anifraxe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Furkan
Merhabalar arkadaşlar, koltuğum kırıldığı için uzun zamandır koltuk arayışındaydım. Hepsiburada üzerinde sepette %15 indirim ile 4800 TL'ye düşüyor koltuk. Bu fiyata alınır mı? Alınmaz derseniz iptal edeceğim. Başka koltuk önerileriniz varsa onlara da açığım. Maksimum 5000 TL'ye çıkabilirim. Eğer gerçekten fiyat farkına değecek olursa 6000 TL'ye de çıkabilirim belki ama gerçekten arada ki fiyat farkına değecek bir koltuk olmalı.

EXVEGA Andromeda koltuğunun da önerildiğini gördüm. Fakat nedense hiç güven vermiyor bana. Sanki göz boyamak için yapılmış bir koltuk gibi geliyor. Fotoğraflarda çok kaliteli çok karizmatik duruyor koltuk ama nedense güven vermiyor. Kullanan arkadaşlar varsa önerir mi? Ne yapmalıyım?

Helixo

80+ Bronze
Merhabalar arkadaşlar, koltuğum kırıldığı için uzun zamandır koltuk arayışındaydım. Hepsiburada üzerinde sepette %15 indirim ile 4800 TL'ye düşüyor koltuk. Bu fiyata alınır mı? Alınmaz derseniz iptal edeceğim. Başka koltuk önerileriniz varsa onlara da açığım. Maksimum 5000 TL'ye çıkabilirim. Eğer gerçekten fiyat farkına değecek olursa 6000 TL'ye de çıkabilirim belki ama gerçekten arada ki fiyat farkına değecek bir koltuk olmalı.

EXVEGA Andromeda koltuğunun da önerildiğini gördüm. Fakat nedense hiç güven vermiyor bana. Sanki göz boyamak için yapılmış bir koltuk gibi geliyor. Fotoğraflarda çok kaliteli çok karizmatik duruyor koltuk ama nedense güven vermiyor. Kullanan arkadaşlar varsa önerir mi? Ne yapmalıyım?
hawk al geç

anifraxe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Furkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ürün geldi mi memnun musunuz?
Bugün öğlen vakti geldi. Gün boyunca 3-4 saat anca oturabilmişimdir, uzunca bir süre kullanmadığım için tam bir yorum yapmam mümkün değil ama kullandığım süre boyunca gayet memnunum. Yastıkları bayağı bir sert, ben yatarken de sert yatakta yatmayı sevdiğim için benim için öyle çok bir sorun teşkil etmedi fakat rahatsız olacak insan sayısı bir hâyli fazla olacaktır bu konuda. Merak ettiğiniz bir şey olursa sorabilirsiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Samet Aksakal
Arkadaşlar ben de koltuk arıyorum, düşündüğüm koltuklardan birisi Hawk olduğu için bu konu altından yazıyorum. Bu koltuğu almayı düşündüm ancak taksit yapamıyorum. Xprime winner modeli var 4700 lira flan 6 taksit oluyor. Sizce hangisi winner alınır mı?

anifraxe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Furkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşlar ben de koltuk arıyorum, düşündüğüm koltuklardan birisi Hawk olduğu için bu konu altından yazıyorum. Bu koltuğu almayı düşündüm ancak taksit yapamıyorum. Xprime winner modeli var 4700 lira flan 6 taksit oluyor. Sizce hangisi winner alınır mı?
O koltuk deri değil miydi? Yanlış bilmiyorsam deri olması lazım. Bence Hawk daha iyi bir seçenek. Neden taksit yapamıyorsunuz? Ben taksitle aldım.

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,944
İsim
tümen dağ
Senin koltuk tanır edilemez mi

anifraxe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Furkan
Senin koltuk tanır edilemez mi
Kaynakçıya gitmesi gerekiyor hocam. Ayak kısmı kırıldı, ayakların geçtiği demir taraf kırılmış kaynak yapılması gerekiyor. Zaten ucuz adi bir koltuktu. Tamir parası vermeye değmeyecek bir koltuk yani.

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,944
İsim
tümen dağ
Kaynakçıya gitmesi gerekiyor hocam. Ayak kısmı kırıldı, ayakların geçtiği demir taraf kırılmış kaynak yapılması gerekiyor. Zaten ucuz adi bir koltuktu. Tamir parası vermeye değmeyecek bir koltuk yani.
he anladım hocam ben belkı ıyı bır oyuncu koltuğudur diye düşündüm
daha dun ben tamir ettım benımkınıde sızede boşuna para vermeyın diye hayırlı geceler

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Samet Aksakal
O koltuk deri değil miydi? Yanlış bilmiyorsam deri olması lazım. Bence Hawk daha iyi bir seçenek. Neden taksit yapamıyorsunuz? Ben taksitle aldım.
Kenarlarında deri var sırt ve oturulan alanı kumaş . Taksit olayı da şöyle Hepsiburada da Hawk için taksit yaparsam vade farkı alıyor, kendisi sitesi de aynı şekilde. Ama xprime de vade farksız taksit yapabiliyorum. Bu durumda hangisi mantıklı olur ondan sordum

Top Bottom