Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Hawk Gaming Chair Vade Farksız Taksitle Prime Amazon Kampanyası 🔥🔥🔥

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,841
İsim
Emre siyah
0 taksit mi :eek:

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,093
İsim
Oğuz
Bu ürünü de deneyimleme şansım olmuştu fakat alt mekanizmada dağlar kadar fark var eğer imkanınız varsa kesinlikle deneyip karşılaştırın.
Hangisi daha rahat? Ben de Kasırga düşünüyordum. Çok büyük duruyor. Arkadaş aldı çok güzel diyor.

Butcher

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hangisi daha rahat? Ben de Kasırga düşünüyordum. Çok büyük duruyor. Arkadaş aldı çok güzel diyor.
Ben konfor konusunda Future'u çok beğendiğim için tercihim Future Black oldu, Kasırga gördüğü kadar geniş değil aslında hemen hemen aynılar. Kasırgada tercih etmeme sebebim olan şeyler deri kumaşın hissiyatı, kolçaklar 3d ve yan mekanizması yok, sadece sırt kısmı yatıramamak beni ekstra rahatsız etti.
Tabi bunlar kesinlikle kendi tecrübelerim, herkes deneyip kendisi görmeli.

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,093
İsim
Oğuz
Ben konfor konusunda Future'u çok beğendiğim için tercihim Future Black oldu, Kasırga gördüğü kadar geniş değil aslında hemen hemen aynılar. Kasırgada tercih etmeme sebebim olan şeyler deri kumaşın hissiyatı, kolçaklar 3d ve yan mekanizması yok, sadece sırt kısmı yatıramamak beni ekstra rahatsız etti.
Tabi bunlar kesinlikle kendi tecrübelerim, herkes deneyip kendisi görmeli.
Keşke ikisini de deneyebilsek karar vermek için. Birine karar verince mecbur geri dönüş olmuyor.

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,876
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
6 taksit vade farksız iyi denk geldi, kardeşime lazımdı, bir tane Future çektim bakalım umarım memnun kalırız, post ve kullanıcı tecrubelerin için teşekkürler.

Son düzenleme:

Butcher

80+
6 taksit vade farksız iyi oldu kardeşime lazımdı bir tane Future çektim bakalım umarım memnun kalırız, post ve kullanıcı tecrubelerin için teşekkürler.
Güle güle kullanılsın umarım memnun kalırsınız bir faydam dokunmuş olur, ben teşekkür ederim 😇

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,876
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Güle güle kullanılsın umarım memnun kalırsınız bir faydam dokunmuş olur, ben teşekkür ederim 😇
Çok oyuncu koltuğu tecrube ettim aslında xdrive alacaktım ama 3 taksit yerine 6 taksit daha cazip geldi ve asıl alma sebebim hawk hiç kullanmamıştım deneyimlemek istiyorum belki bi rehber yaparım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,666
Üyeler
152,716
Son üye
muratketn
Top Bottom