Neler Yeni

Öneri Hawk marka oyuncu koltuğu dışında öneriler istiyorum

pyrex0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Kaan Çiflikoğlu
Bütçe
7000
Daha hawk koltuğu denemek için vaktim olmadı fakat gittiğimde de farklı modellerde denemek istiyorum sandalyeye ihtiyacım var almışken kaliteli rahat bir şey alayım diyorum aşırı bir bütçem yok bu bütçe sanırsam giriş seviye olanları karşılar ofis sandalyesi de olabilir fakat yıllardır oyuncu koltuğu istemiştim ve 2 plastik parçasına 2-3k para veresim gelmedi biraz öneri varsa bekliyorum. İstanbul da oyuncu koltuklarını deneyebileceğim bildiğiniz bir yer varsa yazabilirsiniz.

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,796
İsim
Emre siyah
oyuncu koltuğu yerine ofis koltuğu bak

pyrex0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Kaan Çiflikoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
oyuncu koltuğu yerine ofis koltuğu bak
onlarda çok kalitesiz durmuyor mu bilemedim ki tabii ki denemeden konuşmak saçma olurda
Mesaj otomatik birleştirildi:

onlarda çok kalitesiz durmuyor mu bilemedim ki tabii ki denemeden konuşmak saçma olurda
itopyanın şubelerinden birinde oturmuştum baya rahattı ama hangi marka model bilmiyorum pahalıdır muhtemelen

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,796
İsim
Emre siyah

pyrex0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Kaan Çiflikoğlu

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,844
İsim
.
Daha hawk koltuğu denemek için vaktim olmadı fakat gittiğimde de farklı modellerde denemek istiyorum sandalyeye ihtiyacım var almışken kaliteli rahat bir şey alayım diyorum aşırı bir bütçem yok bu bütçe sanırsam giriş seviye olanları karşılar ofis sandalyesi de olabilir fakat yıllardır oyuncu koltuğu istemiştim ve 2 plastik parçasına 2-3k para veresim gelmedi biraz öneri varsa bekliyorum. İstanbul da oyuncu koltuklarını deneyebileceğim bildiğiniz bir yer varsa yazabilirsiniz.
Xprime da güzel hocam

xTURANN

80+ Bronze
şu tarz bir ürün kullandım uzun yıllar boyunca oturma demiri kaynak yerlerinden kırıldı sünger kısımları bi noktadan sonra kötü oluyor diyede biraz çekincem var
Şu tarz modellere böyle paralar vermek yerine, düğün sandalyesinde oturun çok daha iyi.
( Düğün Sandalyesi ; )
1720954073226.png

pyrex0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Kaan Çiflikoğlu
Şu tarz modellere böyle paralar vermek yerine, düğün sandalyesinde oturun çok daha iyi.
( Düğün Sandalyesi ; )
Alıntıyı görüntüle
1720954260397.png

hacam zaten bu tarz bişeye oturuyorum

Xprime da güzel hocam
xprime xdrive falanda var ama nerde baksam hawk gördüğümden ilk aklıma o geldi

xTURANN

80+ Bronze
Eğer uğraşırım, çok dert değil diyorsan tekli koltuk al.
Emin ol, hem ofis hem de oyuncu koltuklarından çok daha kaliteli.
Fakat kalkarken falan sürekli çekeceksin. Üzerine bir şey dökülürse aniden kalkmak istediğinde bir yerlere çarpacaksın. Sırt uzunlukları kısa olduğu için belki sıkıntı çekeceksin ama oturuş olarak daha kalitelisi yok.

XDrive 15 Li mi ne var, ona da bakabilirsin.

corez

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
202
İsim
Mert Uysal
hp omen disindakiler hikaye denedim bizzat iki farkli koltuk

pyrex0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Kaan Çiflikoğlu
Eğer uğraşırım, çok dert değil diyorsan tekli koltuk al.
Emin ol, hem ofis hem de oyuncu koltuklarından çok daha kaliteli.
Fakat kalkarken falan sürekli çekeceksin. Üzerine bir şey dökülürse aniden kalkmak istediğinde bir yerlere çarpacaksın. Sırt uzunlukları kısa olduğu için belki sıkıntı çekeceksin ama oturuş olarak daha kalitelisi yok.

XDrive 15 Li mi ne var, ona da bakabilirsin.
evde zaten tekli koltuk var daha rahat evet ama odanın içine hiç olmuyor o yüzden onu pas geçiyorum sanırsam hawk xdrive xprime mağazalarını ziyaret etmeliyim kör kütük almak saçma olur gibi

hp omen disindakiler hikaye denedim bizzat iki farkli koltuk
hocam muhtemelen dediğiniz gibi iyidir fakat bütçe aşıyor pc parçası değişirim o kadar fiyata

xTURANN

80+ Bronze
evde zaten tekli koltuk var daha rahat evet ama odanın içine hiç olmuyor o yüzden onu pas geçiyorum sanırsam hawk xdrive xprime mağazalarını ziyaret etmeliyim kör kütük almak saçma olur gibi
Kullanıcı deneyimleri, yorumlar genellikle hep iyi olduğu için zamanında HAWK Fab V4'e baktım. Başka marka bakmadım. Güzeldi, 4.5k'ya düşünmeden aldım. Bir evimde ofis koltuğu, diğerinde hawk fab v4 var. İkisi arasında bariz fark var.

Tabii ki mağazaya gidip deneyerek almak çok daha mantıklı.

Bir başka önerimse müdür koltuğu olabilir. Genellikle deri oluyor, şortla falan oturursanız, derinizin & teninizin değdi yerlerde sıcaktan yapışma olur. Kısacası deri koltuk sorunsalı. Yazın yanarsınız. Fakat rahattırlar. Tabii deri oldukları için soyulmaları falan çok olabilir.

pyrex0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Kaan Çiflikoğlu
Kullanıcı deneyimleri, yorumlar genellikle hep iyi olduğu için zamanında HAWK Fab V4'e baktım. Başka marka bakmadım. Güzeldi, 4.5k'ya düşünmeden aldım. Bir evimde ofis koltuğu, diğerinde hawk fab v4 var. İkisi arasında bariz fark var.

Tabii ki mağazaya gidip deneyerek almak çok daha mantıklı.

Bir başka önerimse müdür koltuğu olabilir. Genellikle deri oluyor, şortla falan oturursanız, derinizin & teninizin değdi yerlerde sıcaktan yapışma olur. Kısacası deri koltuk sorunsalı. Yazın yanarsınız. Fakat rahattırlar. Tabii deri oldukları için soyulmaları falan çok olabilir.
hangi ofis koltuğunu kullanıyorsunuz ve hangisi daha rahat deri koltuğun soyunma işi biraz sıkıntılı genel olarak şort veya şortsuz oturuyorum sıkıntı olur

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,556
Üyeler
152,279
Son üye
Rhfet
Top Bottom