Neler Yeni

hawk oyuncu koltuğu hediye sistem

efehsgal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Efehan Erçin
Hawkı marka olarak bilemem ama koltukları oldukça dandik ve keriz silkeleme modunda fiyatlandırmalarıyla piyasada hala nasıl var olabiliyorlar aklım almıyor açıkçası. Hawk kötü bir marka DEİL yazmışsın iyi yazmışsın. konuyu açmışsın fiyat fırsat değil bakmamışsın daha o fiyata PSU ve işlemci fanı eklenecek yani koltuk + frisby kasalı sistem 32-33k fiyatlara ulaşacak. Koltuklarında olduğu gibi sistem toplama mevzusundada Hawk gerçekten bizi düşünüyor teşekkürler Hawk.
süper fırsat yazmadım DEĞERLENDİRİLEBİLİR yazdım alırsın almassın sana kalmış bro

efehsgal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Efehan Erçin
Bu açılan kaçıncı konu? Konuyu açanlar da genelde 100 mesaj altı üyeler çok garip.
Konunun açıldığını sonradan gördüm, daha önce açılan konunun benim acamayacagimi soyleyen bir kural gosterir misin? Ayrica benim gibi forum cok kullanmayan kisiler (kullanmayi bilmeyenler) icin en üstlerde gozukmesi bile yardimci olabilir.

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,846
İsim
ege erdem demirelli
Fiyata hawk koltuk eklenmis zaten :D

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,290
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Koltuk parasını da fiyata eklemişler zaten :D

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,846
İsim
ege erdem demirelli
Hawkı marka olarak bilemem ama koltukları oldukça dandik ve keriz silkeleme modunda fiyatlandırmalarıyla piyasada hala nasıl var olabiliyorlar aklım almıyor açıkçası. Hawk kötü bir marka DEİL yazmışsın iyi yazmışsın. konuyu açmışsın fiyat fırsat değil bakmamışsın daha o fiyata PSU ve işlemci fanı eklenecek yani koltuk + frisby kasalı sistem 32-33k fiyatlara ulaşacak. Koltuklarında olduğu gibi sistem toplama mevzusundada Hawk gerçekten bizi düşünüyor teşekkürler Hawk.
Hocam kotuklarin neresi kotu acaba?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Koltuk parasını da fiyata eklemişler zaten :D
Hemde ustune kazanc koyarak :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Lebensmude Ex
ben az önce inno 3d 4060 lı sistemi 21kya topaldım bu 25 k diyor b450 yapınca 26k oluyor 6kya koltuk ne anladım bu işten

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,209
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
Koltuğu fiyata eklemişler zaten.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aynı sistem, aynı site. (eğer yaptığım değişiklikler gözükmediyse; sadece sözde "koltuk hediyeli" sistemdeki aynı işlemciyi ve aynı anakartını ekledim ve 21,842 TL oldu)

Son düzenleme:
Top Bottom