Neler Yeni

HAWK V4 KUMAŞ OYUNCU KOLTUĞU ALINIR MI ?

Graft1903

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Bünyamin
Arkadaşlar başlıkda görüldüğü gibi HAWK V4 KUMAŞ oyuncu koltuğu sizce alınır mı ?
Fiyatı şuan 5500 TL

Arkadaşlar başlıkda görüldüğü gibi HAWK V4 KUMAŞ oyuncu koltuğu sizce alınır mı ?
Fiyatı şuan 5500 TL

Graft1903

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Bünyamin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Serhat-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,256
İsim
Serhat İsmailoğulları
Steam
steamcommunity.com/id/ByOxyGeN
2 haftadır kullanıyorum günde yaklaşık 10 saat belki daha fazla oturuyorum herhangi bir yorgunluk ağrı vb. vermiyor. Müşteri hizmetleri çok iyi. En ufak bir sorunda parçanın kendisini ücretsiz şekilde gönderiyorlar. Sadece biraz kurulumu zor. Ek olarak eğer alacaksanız yanında kol pedlerini almanızı şiddetle tavsiye ederim. Yıpranmayı önler ve ekstra konfor sağlar. Sonradan alırsanız kargo parası ödemek zorunda kalırsınız.

Graft1903

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Bünyamin
2 haftadır kullanıyorum günde yaklaşık 10 saat belki daha fazla oturuyorum herhangi bir yorgunluk ağrı vb. vermiyor. Müşteri hizmetleri çok iyi. En ufak bir sorunda parçanın kendisini ücretsiz şekilde gönderiyorlar. Sadece biraz kurulumu zor. Ek olarak eğer alacaksanız yanında kol pedlerini almanızı şiddetle tavsiye ederim. Yıpranmayı önler ve ekstra konfor sağlar. Sonradan alırsanız kargo parası ödemek zorunda kalırsınız.
Hocam HAWK iyi diyorsunuz o zaman ?

Serhat-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,256
İsim
Serhat İsmailoğulları
Steam

Graft1903

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Bünyamin
Hocam kol pedi içinde gelmiyor mu bide bu kol pedinin linkini atar mısınız onu nereden alcam

Serhat-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,256
İsim
Serhat İsmailoğulları
Steam
Hocam kol pedi içinde gelmiyor mu bide bu kol pedinin linkini atar mısınız onu nereden alcam
Kol pedi ek satılıyor. Ben 500 TL verdim 400 TL'ye düşmüş.

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
554
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Yurt İçi Alışverişler-E-Ticaret-Pazaryerleri-Tüketici Hakem Heyetleri-Donanım/Yazılım
Ayaklar plastik yan taraflar deri bacakları terletir. Hawk tekerlekleri ömür boyu garantili diğer parçalar 2 yıl.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bana kalırsa evet.
Xdrive ayakları demir tekerlekler plastik.

Serhat-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,256
İsim
Serhat İsmailoğulları
Steam
Kolların plastikleri belli süre sonra eziliyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Xdrive ayakları demir tekerlekler plastik.
1698047988243.png

Serhat-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,256
İsim
Serhat İsmailoğulları
Steam
Hocam bu kol pedlerinin ayrı satılması beni ayrıca üzdü ya
Bende sonradan gördüm bunları ama gerçekten alınması gereken bir şey. Kollar çizik geldi yeni kollar kargodan gelene kadar eskilerini kullandım ama 2 haftada kolun üst plastiği dıştan düz gözüküyordu ama dokununca bazı yerler ezilmiş olduğu hissediliyordu.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,702
Üyeler
140,686
Son üye
Cemoko
Top Bottom