Neler Yeni

Hayalimdeki Bilgisayarı Topladım Ama Wi-fi' yi Unuttum XD Şimdi Wi-fi Adaptörü Önerisi Lazım

Nev1s

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Hamza Akbayrak
Merhabalar Öncelikle Hayallerimi süsleyen kendi bilgisayarımı topladım (Alırım Bi HO) anca anakarta baktığımda wifi olmadığını farkettim kablo çekmekse benim için imkansız hatta gereksiz Çünkü Modemimde 5g desteği mevcut. Şimdi asıl konuya gelirsek bana yüksek performansı yüksek bir wi-fi adaptörü lazım öncelikle modem fazla uzakta yani çekim gücü bilgisayarın yanında 0 a yakın bunun için yüksek performanslı ve mümkünse 5g destekli (Tabi Cebimi de Pek Yakmayan) bir wifi adaptörü önermenizi rica edeceğim şimdiden teşekkürler.

Yılan Serdar 3T

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Merhabalar Öncelikle Hayallerimi süsleyen kendi bilgisayarımı topladım (Alırım Bi HO) anca anakarta baktığımda wifi olmadığını farkettim kablo çekmekse benim için imkansız hatta gereksiz Çünkü Modemimde 5g desteği mevcut. Şimdi asıl konuya gelirsek bana yüksek performansı yüksek bir wi-fi adaptörü lazım öncelikle modem fazla uzakta yani çekim gücü bilgisayarın yanında 0 a yakın bunun için yüksek performanslı ve mümkünse 5g destekli (Tabi Cebimi de Pek Yakmayan) bir wifi adaptörü önermenizi rica edeceğim şimdiden teşekkürler.
5G kablo ile bir olacağını mı sanıyorsun?

Yılan Serdar 3T

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Usta dediğim gibi kablo çekemem olmaz yemez o iş. İmkanım olsa neden uğraşayım 40 liraya alırım kablo devam.
Duvarların üstünden bir şeyle geçiremez misin çift tarflı bantla falan duvar üstüne yapıştırıp. Eğer olmazsa ASUS'un PCI Express adaptörlerine bakın eğer onu istemezseniz TP-LINK'in Antenli USB adaptörlerine bakın.

Nev1s

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Hamza Akbayrak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kablo imkansız evde biryerleri delmediğim sürece.
Tp link in birkaç adaptörüne baktım ancak 5g destekli olup yüksek performans sağlayan bi adaptörünü bulamadım.
Duvarların üstünden bir şeyle geçiremez misin çift tarflı bantla falan duvar üstüne yapıştırıp. Eğer olmazsa ASUS'un PCI Express adaptörlerine bakın eğer onu istemezseniz TP-LINK'in Antenli USB adaptörlerine bakın.

dagestarhep

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
297
İsim
Taha
Instagram
instagram.com/dagestarhepx
Steam
Dagestarhep
Hocam router alıp pc nin bulunduğu yerle modemin kesiştiği yere bir router koy ayrıca kablolu bağlantıyla kablosuz arasında çok büyük farklar oluyor hiç bir şey imkansız değildir

OnlyEmreks

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
686
İsim
Emre kara
Bilgisayarınız ney ?

• Beğen
Reaksiyonlar: Asag

Rennes

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,140
İsim
Umut Dağ
Dostum kablo ile bağlanan daha iyi olur mesela ben kendimden örnek vereyim modem salondaydı kablo çekemiyordum ve bağlantı yavaştı. Ben 3. Cü Katta oturuyorum kutu benim odamın duvarının karşısındaydı duvarı delip ek çıkararak odama çektim. En iyisi.

Uygâr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,556
İsim
Uygar Güllüpınar
Instagram
lilnyks0
Kablo imkansız evde biryerleri delmediğim sürece.
Tp link in birkaç adaptörüne baktım ancak 5g destekli olup yüksek performans sağlayan bi adaptörünü bulamadım.
Bak delmen gerekmez şöyle yap modeme tak etherneti sonra kapı etraflarından geçir ve tuttur kapının üstünden dolaştır altından geçir fln delmen gerekmez, kablo kessinlikle tavsiyemdir yine de adaptör istiyorsan arkadaşların tavsiyelerini dinle.

yureksyz

80+ Silver
En İyi Cevap
3
5Ghz desteği yok.
Kablo ile bağlan diyenlerin hiç biri wifi adaptör kullanmadıkları için hemen kablo bağla yok şöyle yap yok böyle yap diyor . Adam kablo çekemem demiş daha kablo çek diyorsunuz. Sakın pci-e daha iyidir deyip pci-e kart alma. Ben TP Link Archer T2U kullanıyorum. 5Ghz bandında sorunsuz kayıpsız kullanıyorum. Sen daha üst düzey bir adaptör almalısın. T9UH bunun gibi.

Özgürcan

80+ Silver
En İyi Cevap
1
5Ghz desteği yok.
Kablo ile bağlan diyenlerin hiç biri wifi adaptör kullanmadıkları için hemen kablo bağla yok şöyle yap yok böyle yap diyor . Adam kablo çekemem demiş daha kablo çek diyorsunuz. Sakın pci-e daha iyidir deyip pci-e kart alma. Ben TP Link Archer T2U kullanıyorum. 5Ghz bandında sorunsuz kayıpsız kullanıyorum. Sen daha üst düzey bir adaptör almalısın. T9UH bunun gibi.
ne diyon ya kablo ıle baglan mı dıyorum ben asus n14 kullanıyorum cok ıyı de urun ılk onu onerdım butcesı yoksa tp lınk alsın uza

Top Bottom