Neler Yeni

Hayaller ve Real Life

EMREG

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,400
İsim
napcan
İlgilendiği Kategoriler
Hım...her şey
Instagram
no
Steam
no
Facebook
no
Twitter
yok
Discord
no
Reddit
yok
Ben gidiyorum.

krldogukan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,943
İsim
dogukan demir
Çin'i katarsak Rusya doğrudan Akdeniz'e inmek isteyecek bu yüzden ilk o zaman Kuzey Kore'yi almalıyız. Ben Avrupa'yı almadan intihar etmem zaten.
Aaa Ermenistan nasıl kaçtı elimden onlarla daha görülmemiş hesabımız var. Onları da gözden uzak sürgün edeceğiz. Tabi Trump'ı ele alınca Amerika'ya güvenilir birini başa geçirtmeliyiz. O değilde benim gibi zenginlik ve intikam peşinde olan çok kişi var. 😁
Biz bu savaşı kazanırız.
rusya ile anlaşma yaparak akdenizi 3 yıllığına onlara veririz 2023 geleceği için süper güçle hem çini hem rusyayıda alırız köprüyü geçene kadar ayıya dayı deriz ermenistanı dolaylı yoldan almamız lazım o yzüden azerbaycan kardeş ülkemiz sayesinde araya alırız sonra ermnistanı da saf dışı bırakırız amerikanın başınada azerbaycan cumhurbaşkanı İlham Aliyev başa geçiririz sonra birleşip dünyaya feth ederiz

EMREG

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,400
İsim
napcan
İlgilendiği Kategoriler
Hım...her şey
Instagram
no
Steam
no
Facebook
no
Twitter
yok
Discord
no
Reddit
yok
rusya ile anlaşma yaparak akdenizi 3 yıllığına onlara veririz 2023 geleceği için süper güçle hem çini hem rusyayıda alırız köprüyü geçene kadar ayıya dayı deriz ermenistanı dolaylı yoldan almamız lazım o yzüden azerbaycan kardeş ülkemiz sayesinde araya alırız sonra ermnistanı da saf dışı bırakırız amerikanın başınada azerbaycan cumhurbaşkanı İlham Aliyev başa geçiririz sonra birleşip dünyaya feth ederiz
Tamam ama ordunun yazılımını çalmamız lazım ben onu Nvidia CEO'su ile hallederim önceden az iş çevirmedik.

krldogukan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,943
İsim
dogukan demir
Tamam ama ordunun yazılımını çalmamız lazım ben onu Nvidia CEO'su ile hallederim önceden az iş çevirmedik.
mantıklı onu unutmuştum o zaman sen adamları içerden feth et bizde erol taşla normal alalım

GaMaSTAR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
324
İsim
Yiğit Yılmaz
eskiden dolar 1.80 di dolar çok yükseldiii pc alınmaz diyen saflığımız ...

EMREG

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,400
İsim
napcan
İlgilendiği Kategoriler
Hım...her şey
Instagram
no
Steam
no
Facebook
no
Twitter
yok
Discord
no
Reddit
yok
mantıklı onu unutmuştum o zaman sen adamları içerden feth et bizde erol taşla normal alalım
Trump'a efsane oyuncu PC'si diye erkenden 3080ti verelim içine 80+ bile olmayan everest psu koyalım.

krldogukan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,943
İsim
dogukan demir
Trump'a efsane oyuncu PC'si diye erkenden 3080ti verelim içine 80+ bile olmayan everest PSU koyalım.
kontrol ederlerse sıkıntı olur o yüzden ilk önce normal bir pc yollayalım sonra artık alıştıkları için kontrol etmeden gireriz patlatır çıkarız

EMREG

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,400
İsim
napcan
İlgilendiği Kategoriler
Hım...her şey
Instagram
no
Steam
no
Facebook
no
Twitter
yok
Discord
no
Reddit
yok
kontrol ederlerse sıkıntı olur o yüzden ilk önce normal bir PC yollayalım sonra artık alıştıkları için kontrol etmeden gireriz patlatır çıkarız
Tamam o zaman söyleyim de 4080ti hazır etsin.

EMREG

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,400
İsim
napcan
İlgilendiği Kategoriler
Hım...her şey
Instagram
no
Steam
no
Facebook
no
Twitter
yok
Discord
no
Reddit
yok
1.Trump elden çıkacak.
2.Casus başkan girecek.
3.Bir gece ansızın orduya 8k diye verdiğimiz aslında casus yazılım olan 3080ti kartlar ile ordunun yazılımını saf dışı bırakacaz.

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
tmm sen öyle yap @Erol Taş sanada uygunmudur reis
Her şey çok güzel. O zaman doğuyu ayarlamak sana kaldı ben askeri güçleri hazırlarım Batı'yı zaten hep beraber. Yalnız bir sıkıntı var Ülke Cumhuriyet ile yönetiliyor. İlk başta Tek adamdan kurtulmalıyız yoksa aramız açılabilir. Bunun için Yönetim yine Cumhuriyet olacak ama yöneticiler Oligarşi tarzında olacak. Denizaltı üretimi de yapmalıyız. Sonra bu denizaltlarını Amerika'nın ürünlerimiş gösterip Rusya'nın kıyırlarını fazla etkilenmeyecek yerlerini ağır saldırıya almalıyız ki iyice ortalık karışsın. Ruslar önde biz arkada onları yönetir gibi. Tabi Rusya'yı bombaladığımızda Trump senato'da yargılanacak. Bu planlar tutar.

krldogukan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,943
İsim
dogukan demir
Her şey çok güzel. O zaman doğuyu ayarlamak sana kaldı ben askeri güçleri hazırlarım Batı'yı zaten hep beraber. Yalnız bir sıkıntı var Ülke Cumhuriyet ile yönetiliyor. İlk başta Tek adamdan kurtulmalıyız yoksa aramız açılabilir. Bunun için Yönetim yine Cumhuriyet olacak ama yöneticiler Oligarşi tarzında olacak. Denizaltı üretimi de yapmalıyız. Sonra bu denizaltlarını Amerika'nın ürünlerimiş gösterip Rusya'nın kıyırlarını fazla etkilenmeyecek yerlerini ağır saldırıya almalıyız ki iyice ortalık karışsın. Ruslar önde biz arkada onları yönetir gibi. Tabi Rusya'yı bombaladığımızda Trump senato'da yargılanacak. Bu planlar tutar.
tamamdır reis 2023 e kadar dayanmamız gerekecek bu yüzden iyi bir desteğe ihtiyacımız var belki almanlarla anlaşabilriiz sonuçta 1 dünya savaşında istedikleri için girdik bu yüzden bize borçları var merkel zaten türkleriseviyor hallederiz

EMREG

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,400
İsim
napcan
İlgilendiği Kategoriler
Hım...her şey
Instagram