Neler Yeni

🔥İndirim 🔥 Hayat , Sırma , Akmina Ürünlerinde Sepette %45 İndirim 🔥 %15 Nays Geri Ödeme 🔥

Dahası  
Reaksiyon skoru
189
İsim
M. Ali ARSLAN
icerken bogazinizda dugumlenecek iceceklerden uzak durun arkadaslar. sokaktaki hayvana eziyet eden, parcalayan, soyunu kurutan bakkal olsa boykot ederiz.
hayvana edilen zulmu insan kendine yediremezken, insana edilen bu zulm ve katliama nasil sessiz kalalim. varsin 2 yudum kadar zalimin gelir kaynagindan uzak olalim.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,504
İsim
Diyarhan
Elmalısı gayet güzel öneririm.

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,549
İsim
ali
Bu marka yerli değil mi nesi boykot aydınlatın beni

Dahası  
Reaksiyon skoru
189
İsim
M. Ali ARSLAN
Bu marka yerli değil mi nesi boykot aydınlatın beni
Malesef hocam. Bende oyle zannedip cokca almistim son haftalar. Gene forumdan bi arkadasin uyarmasiyla farkettim.

Tum yildakileriniptal ettim. Evdekileri iade.

Ve hatta bu ara indirime giren ne varsa %90 assagilik teror devleti destekcisi cikiyor. Basit bi arama yetiyor.

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,549
İsim
ali
Malesef hocam. Bende oyle zannedip cokca almistim son haftalar. Gene forumdan bi arkadasin uyarmasiyla farkettim.

Tum yildakileriniptal ettim. Evdekileri iade.

Ve hatta bu ara indirime giren ne varsa %90 assagilik teror devleti destekcisi cikiyor. Basit bi arama yetiyor.
Sırma, Türk malı bir içecek markasıdır ve ürünleri Türkiye'de üretilmektedir. Sonuç olarak, Sırma markası Türkiye merkezli bir yerel içecek üreticisi tarafından üretilmektedir ve menşei Türkiye'dir.

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,240
İsim
Oğuz

Bu masumlarin hakki alinmadan, goc edemeyeceksiniz. Canimiz yanarken tastas gecen terliksiler
Bilader basın gidin şu konulardan. Nasıl saçma bir zihniyete sahipsiniz. İçecek, yemek falan alınca destek vermeyeceğini mi sanıyorsun? Sen almasan da dünyanın her yerinde olan markalar iflas edecek mi sanıyorsun? Şirketteki paralar hemen devletle birlikte bomba, füze alınıyor zaten. Destek vermek mi istiyorsun; Hadi arama motoru kullanıp girme buralara, onların icadı, işletim sistemi kullanma, Instagram kullanma. Destek vermemek için Vestel telefon kullan. İkiyüzlü olma.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,956
Üyeler
156,868
Son üye
AnonimKişilik
Top Bottom