Neler Yeni

🔥İndirim 🔥 Hayat , Sırma , Akmina Ürünlerinde Sepette %45 İndirim 🔥 %15 Nays Geri Ödeme 🔥

Gif Man

80+ Gold
Toptancıların İşini Kargocular Yaparsa Normal .

@Can...

Can...

80+ Platinum
Toptancıların İşini Kargocular Yaparsa Normal .

@Can...
Kurye ye ayrı dert oluyordu araçlar küçük ertesi gün teslimatına yer kalmıyordu yada direkt içecekler yarın yarın derken erteleniyor du birde onu adamın eve çıkarması var sıkıntılı iş diğer kargolar daha berbat ztn adam atiyo bunları kırılıyor cam olanlar milli servete büyük zarar

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,240
İsim
Oğuz
Gece gece belliki bela ariyosun.
Klavye delikanlisi, ayni camurda patanaj cekip duruyosun.

Herifin teki israrla iti bayragini gozumuzun icine sokuyo, ikinkelimeylen gelio ortaligi karistirmak icin. Bende devlet terorizmine bayrak sallayanlara cevabini veriyorum, en alt notadan sabrederek.

ne diye kurcaliyosun. Oku, anlamaya gayret et.

Elinden geleni yap diyorum. Sen kudurmus gibi ya hep ya hic e cekiyosun.

Ya bu teror devletinin yandasisin, yada pisligine yapiyosun.

Bu gece sana bi cumle daha yetistirmemem gerektigini bilecek yastayim. Buyur sana acik davet, forum sahibi haci Abdullah kardesim evimi bilir. Ogren kendisinden. Misafirim ol. Yuz yuze eminim hic bi dert kalmadan konusup anlasabiliriz. Burdada cocuk gibi chat yapmayiz.

Dert ne, konuyu getirdigin yer nere
Bahsettiğin konu üzerinden vurunca sizi nasıl da saçmalıyorsunuz. Neyse sen cevap vermediğine göre boşa yazmaya gerek yok. Kimseyi de desteklediğim yok ama kullanmakta çekinmem. Boykot edip ikiyüzlü şekilde kullanmaya devam etmekten daha iyidir.

Wasily

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Semih Güler
Boykot diye konuşanlar hasta mısınız? Bahsi geçen firmada çalışıyorum ve ürünler tamamen yerli üretim. Ayrıca firma Türk firması, araştırmadan bilmeden onu bunu boykot edelim hevesiniz muazzam gerçekten. Ek olarak bu ülkede yıllardır bir şeyler boykot edilmeye çalışılıyor fakat sonucunu hepiniz çok iyi biliyorsunuz ki bu firmalara hiç bir şey olmuyor arkadaşlar. O yüzden saçma sapan sebepler yüzünden hayat standartlarınızı değiştirmeyin. Saygılar.

İndirim bilgilendirmesi için de teşekkürler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
185
İsim
Selim
Mantığın değil vicdanın sesini dinleme zamanı arkadaşlar boykota devam...

Dahası  
Reaksiyon skoru
189
İsim
M. Ali ARSLAN
Boykot diye konuşanlar hasta mısınız? Bahsi geçen firmada çalışıyorum ve ürünler tamamen yerli üretim. Ayrıca firma Türk firması, araştırmadan bilmeden onu bunu boykot edelim hevesiniz muazzam gerçekten. Ek olarak bu ülkede yıllardır bir şeyler boykot edilmeye çalışılıyor fakat sonucunu hepiniz çok iyi biliyorsunuz ki bu firmalara hiç bir şey olmuyor arkadaşlar. O yüzden saçma sapan sebepler yüzünden hayat standartlarınızı değiştirmeyin. Saygılar.

Sirma Grup kimdir?
Sırma su, dünya genelinde saygın bir yer edinen Danone firması tarafından yönetilmekte ve bu güçlü ortaklık, markanın kalitesini daha da ileri taşımaktadır.

Wasily kimdir?
daha bugun yeni kullanici kaydi acip burda katil destekcisi firmayi aklamak isin, bizi gerizekali yerine koyan bir tip.

mdogan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
MEHMET

Ekran görüntüsü 2023-11-10 082922.png

Mart 1997’de Danone Hayat İçecek ve Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş adını alan Hayat Su, ürün gamını Haziran 1999’da Akmina maden suyu lansmanı ile genişletmiştir. Nisan 2000’de damacana üretimine başlayan Hayat Su, 2003 yılında Şaşal’ı ve Akmina Meyveli’yi marka portföyüne katmıştır. 2010 yılında Disney karakterli çocuklara özel ilk su ambalajıyla Hayat Kids tüketicilere sunulmuş, 2011 yılında ise Türkiye’nin ilk ve tek özel korumalı ambalaja sahip bebek suyu olan Hayat Baby’nin üretimine başlanmıştır. 2016 yılında Su İçerken Eğlen mottosuna sahip Disney karakterli mascot ürünleriyle sektörün inovasyonda lider markası olmuştur.

Kendi sitesinden alıntıdır. Siz almaya devam edin...

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,291
İsim
SEYF
Evi doldurduk teşekkürler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
188
İsim
Conqueror
Bilader basın gidin şu konulardan. Nasıl saçma bir zihniyete sahipsiniz. İçecek, yemek falan alınca destek vermeyeceğini mi sanıyorsun? Sen almasan da dünyanın her yerinde olan markalar iflas edecek mi sanıyorsun? Şirketteki paralar hemen devletle birlikte bomba, füze alınıyor zaten. Destek vermek mi istiyorsun; Hadi arama motoru kullanıp girme buralara, onların icadı, işletim sistemi kullanma, Instagram kullanma. Destek vermemek için Vestel telefon kullan. İkiyüzlü olma.
Şu an sana Vestel telefondan yazıyorum kardeş bizimkisi karınca misali safımız belli olsun bizim paramız bize ve müslümanlara kan ve ölüm olarak dönmesin diye çabalıyoruz diğer dünya ülkeleri bizi ilgilendirmez onlar da zaten siyonistlerin kuklası tasmaları ellerinde o yüzden ses çıkaramıyorlar.

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26

Strauss Group ve Danone ilişkisini araştırın. Konudaki firmaların Danone ile ilişkisini araştırın. Çalıştığınız firma hakkında doğru düzgün bilgi edinin. Boykot edin ya da etmeyin, size kalmış fakat burada yanlış bilgi veren sizsiniz. Görünce düzelteyim dedim.

Top Bottom