Neler Yeni

Hayatım Çökük Bir Halde

Bozkurt58

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
291
İsim
Sivaslı
İlgilendiği Kategoriler
Yoğk
Öncelikle Merhabalar. Şimdi konu okadar uzun ve bokatanki özet geçicem anlayış gösterin .
Her şey 5. sınıfta okulun kekosu ile kavga etmemle başladı.Konuda ben %80 haklıyımdır ama keko işte ne bekliyorsunuz ondan sonra bana zorbalık yapılmaya başlandı böyle böyle 8. sınıfta (Ozaman hybrid eğitim vardı) bu çocuk gelmedi ve lisedede çocukla aynı sınıfa düşmedik şimdi bu mahlukat varlığ8n yaptıkları hala canımı yakıyor ne gibi:

*İnsanlarla konuşurken veya en ufak bir insan bana karşı ilgi gösterdiğınde aşırı heyecan oluyorum.
*Özgüvenim yok en ufak biri sesini yükseltsin ağlıyacak gibi oluyorum
*Sinir hastasıyım istemeden sevdiklerimin kalbini çok kırdım
*Çok yalnızım
Konu uzun oldu ama yardıma ihtiyacım var daha detaylarda var isteyene anlatırım
SAYGILAR

By_raskolnikow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
493
İsim
Mehmet Ali
İlgilendiği Kategoriler
Pc
Instagram
By_raskolnikow
Twitter
By_raskolnikow
Discord
By_raskolnikow
Öncelikle Merhabalar. Şimdi konu okadar uzun ve bokatanki özet geçicem anlayış gösterin .
Her şey 5. sınıfta okulun kekosu ile kavga etmemle başladı.Konuda ben %80 haklıyımdır ama keko işte ne bekliyorsunuz ondan sonra bana zorbalık yapılmaya başlandı böyle böyle 8. sınıfta (Ozaman hybrid eğitim vardı) bu çocuk gelmedi ve lisedede çocukla aynı sınıfa düşmedik şimdi bu mahlukat varlığ8n yaptıkları hala canımı yakıyor ne gibi:

*İnsanlarla konuşurken veya en ufak bir insan bana karşı ilgi gösterdiğınde aşırı heyecan oluyorum.
*Özgüvenim yok en ufak biri sesini yükseltsin ağlıyacak gibi oluyorum
*Sinir hastasıyım istemeden sevdiklerimin kalbini çok kırdım
*Çok yalnızım
Konu uzun oldu ama yardıma ihtiyacım var daha detaylarda var isteyene anlatırım
SAYGILAR
Dostum senin adına üzüldüm Allah kurtarsın sıkıntılı bir durum ama bizden isteğin nedir konuyu açma nedenin içini dökmek mi birsey mi istiyorsun

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,452
Üyeler
156,492
Son üye
merababenberat
Top Bottom