Neler Yeni

Hayatimda bir kizla asla dogru duzgun konusmadim sizce bu normalmi

Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Ahmet köklü
18 yasindayim 3 4 ay kaldi kendim kucuklugumden beridir geneli discord ortaminda gecmis biriyim hatta dayanamiyordum kucukken discordda kiz olan kisilere asik oluyordum ve adrenalin salgilaniyordu hep vucudumda cok garip bi sekilde adam akilli disari cikmadim hic ve bir kizla internet ustunden bile konusurken sesim titriyordu simdide konusuyorum ama kendimden kucuk kizlarla konusurum internetten hic tanisamayacagim kisiler ile sadece dogru duzgun bir karsi cinsle oturup be arkadas; odum nede konustum simdide herhangi bir kiz bana soru sordugunda yada konustugunda bu kiz bana neden konustu benim ne ozelligimi gordude konustu beni ozelmi gordu acaba diye dusunuyorum ancak degil ve kendimi sporu verdigin icin sadece motivasyon sarkilari ve spor ile kendimi vizyonlu hissediyorum onun disinda hic birsey yapmiyorum sporuda ara sira yapiyorum cok garip hissediyorum ne yapacagimi bilemiyorum

Pukiina

80+ Bronze
18 yasindayim 3 4 ay kaldi kendim kucuklugumden beridir geneli discord ortaminda gecmis biriyim hatta dayanamiyordum kucukken discordda kiz olan kisilere asik oluyordum ve adrenalin salgilaniyordu hep vucudumda cok garip bi sekilde adam akilli disari cikmadim hic ve bir kizla internet ustunden bile konusurken sesim titriyordu simdide konusuyorum ama kendimden kucuk kizlarla konusurum internetten hic tanisamayacagim kisiler ile sadece dogru duzgun bir karsi cinsle oturup be arkadas; odum nede konustum simdide herhangi bir kiz bana soru sordugunda yada konustugunda bu kiz bana neden konustu benim ne ozelligimi gordude konustu beni ozelmi gordu acaba diye dusunuyorum ancak degil ve kendimi sporu verdigin icin sadece motivasyon sarkilari ve spor ile kendimi vizyonlu hissediyorum onun disinda hic birsey yapmiyorum sporuda ara sira yapiyorum cok garip hissediyorum ne yapacagimi bilemiyorum
Hocam senin acil o bilgisayarı bırakıp sossyalleşmeye ihtiyacın var direkt yüz yüze insan tanımaya başka bir şeye ihtiyacın yok şimdilik

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,641
İsim
Muhammet Çağrı
Asosyalsin kanka bi sporla ilgileniyorsan takıma yazılarak başlayabilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Ahmet köklü
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam senin acil o bilgisayarı bırakıp sossyalleşmeye ihtiyacın var direkt yüz yüze insan tanımaya başka bir şeye ihtiyacın yok şimdilik
Haram gibi geliyor dine bagliyim ana bi kere yaparsamda olebe kadar zinanin pisligin icinde ialirim gibi geliyor ve cegennemde yanacagimi kabul edip oyla yasarim dediginize gore

Cehennem diye bir yer yok, aç Kur'an oku, fanteziden ibaret cennet cehennem. 18 yaşın dolduysa barlarda takılabilirsin, biri düşer illa ki.

Pukiina

80+ Bronze
Haram gibi geliyor dine bagliyim ana bi kere yaparsamda olebe kadar zinanin pisligin icinde ialirim gibi geliyor ve cegennemde yanacagimi kabul edip oyla yasarim dediginize gore
Hocam ne haramı ben size biz kızla ilişki yaşayın demedim karma olarak sosyalleşmeye iletişim kurmaya ihtiyacınız var normal şekilde başka bir şeye ihtiyacınız yok biraz arkadaş edinmeniz sizin yararınıza olaacaktır

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,641
İsim
Muhammet Çağrı
Cehennem diye bir yer yok, aç Kur'an oku, fanteziden ibaret cennet cehennem. 18 yaşın dolduysa barlarda takılabilirsin, biri düşer illa ki.
Sakın yapma bu arkadaş galiba öyle yapmış şimdiki hali belli.

Fırhorse Sobutmoon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
302
İsim
Ad
Bu ne özelliğimi gördü olayı ben de kimle konuşursam oluyor herhalde, beni kullanıyor mu? Pek olası değil, çünkü zeki değilim. Para? Hayır, e o zaman neden arkadaş? Şaklabanı mıyım? Ama? Neyse iletişimi keseyim, hesabı da değiştireyim ve neredeyse hiç iz kalmadı.

Ve pek arkadaşım yok hala 2 tane falan, o da belki emin değilim. Zaten internetten konuşuyoruz ne kadar arkadaş olunursa

mfm125

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
903
İsim
Mehmet
Ne dion kanka inkar etmek dedingin dinsiz degilsen
Onun sorunları var takma omu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gidip kızlarla konuşacaksın başka çaren yok daha şimdiden konusmazsan ileride hiç yapamazsın önceden bende konusamiyordum sonra konuşa konuşa alıştım

Fırhorse Sobutmoon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
302
İsim
Ad
Abi evde tam olarak napıyon anlatsana rutinini falan

Onun sorunları var takma omu

Gidip kızlarla konuşacaksın başka çaren yok daha şimdiden konusmazsan ileride hiç yapamazsın önceden bende konusamiyordum sonra konuşa konuşa alıştım
Kızla konuşunca ne düzelecek peki? Pek bir şey düzelmeyecek gibi görünüyor

Top Bottom