Neler Yeni

Hayatınızdaki En Mutlu ve Mutsuz Olduğunuz Anı Hatırlıyo musunuz?

Sagopa Kajmer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
260
İsim
Selim Kozan
En mutsuz anım yks sonucumu gördüğüm gündü tyt de kafam başka mevzulardaydı hedef 5k idi sınavdan çıkınca en azından bi 20k gelir diyodum 72k yı görünce olduğum şoku ve herkesin üst üste aramasını asla unutmam. Okula gittiğimde diplomaya sen boşa mezuna kalırsın senden olmaz demelerini asla unutmam çok kırılmıştım ama bu sene temmuz ayında kimden bi cacık olmaz göstericem.
Adam ya geldi adam inşallah istediğin bölüme girersin dostum

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
En mutlu olduğum an ilk PC min alinmasiydi daha önce vardı ama bana ait değildi en çaresiz olduğum kimi için normal gelebilir ama ben kriz. @Kara*
Ben normalde çok dikkat eden bir kişiyim artık ergenliğin verdiği dönemi denir niğde de oteldeyiz baya güzel su fln çıkıyor orda asansöre binmistim bornozluyum içerde sadece bir kız vardı yaşıtım yani belli oluyor oda bornozlu benim çavuş şaha kalktı belli olmasin diye biraz uzak durmaya çalışıyorum kızda unutmam süt beyazı kahve rengi gözlü omuz hizamda boyu vardı yani ört 160
Kalktığını görse belki bir şansın olurdu JFJFJDOSKDND

Yasin Çınar

80+ Bronze
En mutlu olduğun an ps4 alınması. Normalde ailem sürpriz vs. nedir pek bilmezler direk hediyeyi verirler. Bunu verirken baya iyi sürpriz yapmışlardı. Gün de 2016 yılının yılbaşı gecesi. İlk oynadığım oyun uncharted 4 bu arada. Oyun serüvenime böyle bir şaheser ile başladım yani. Ondan önce ps2 de gta sa oynuyordum fakat sadece etrafta geziniyordum ne görev yapıyordum ne başka bir şey.

Çok fazla mutsuz olduğum an vardır bir tanesini söyleyeyim yurtdışında yaşayan bir akrabam vardı birkaç yıldır kanserdi arada sırada Türkiye ye gelirdi baya sohbet ederdik hayatım boyunca tanıdığım kafa yapısı olarak bana en çok uyan kişilerden birisi o yüzden sohbetleri çok sarıyordu. Ama vefat etti zaten vefat edeceğini biliyordum ama acılı bir şekilde vefat etmiş öksürürken kan vs. geliyormuş. Son evre akciğer kanseriydi.

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,541
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
En mutlu olduğum an ilk köpeğimi sahiplenişimdi.10 yaşımdaydım hiç unutmadım hala.Babamın arkadaşı don atlet motorla gelmişti motordada bacaklarının arasına sıkıştırdığı karton kutu.Içinde 1.5 aylık fino yavrusu terier di.Beyazdı kafasında da sütlü kahve rengi bir lekesi vardı.Çok güzel hayvandı apartman dairesinde yaşıyorduk tek tük havlardı tuvaletini de asla yerinden başka yere yapmazdı ne zararı olduysa şikayet ettiler sahiplendirmek zorunda kaldık.Şimdi müstakilde yaşıyoruz Jack russel besliyorum.En mutsuz olduğum an sevdiğim kızın bir gün sebepsiz yere benim yüzüme bakmamasıydı konuşmak istemiyo diye yanına yanaşmamıştım.2-3 gün sonra dünyanin en adi insanlarından birine gittiğini öğrendim.Hala acısını çekiyorum Allah düşmanımın başına vermesin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
962,310
Üyeler
151,879
Son üye
chickinsout
Top Bottom