Neler Yeni

Hayatınızın değerini bilin..

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Büyük geçmiş olsun.

majorw0w

80+ Silver
Ben aslında @BaşaramadıkAbi bu arkadaşımın hesabı
Her zaman şükür edin.
Yaşım 16.
Sağlıklı kişilere göre ömrümüz daha kısa.
Sabah 3 Akşam 1 tane şurup içiyorum (hap yutamıyorum) Akşam yaklaşık 10dk yapmam gereken tedavi var ondan önce 2dk lik bir şey daha, 30dk sonra fizyoterapi.
Amacım halinize şükür etmeniz..
Sabahları da küçük bi tedavim var.
Allah şifa versin kardeşim. Tez zamanda sen ve senin gibi şifa bekleyen kardeşlerimize Rabbim Şafi ismiyle şifa versin. Ne dertler var görüyorum ve şükrediyorum. Allah senden razı olsun gene şükretmemi sağladın. Sağlıklı olduktan sonra insan çalışarak bir şeyleri alabilir.

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,053
İsim
Taha Efe
Her zaman şükür edin.
Yaşım 16.
Sabah 3 Akşam 1 tane şurup içiyorum (hap yutamıyorum) Akşam yaklaşık 10dk yapmam gereken tedavi var ondan önce 2dk lik bir şey daha, 30dk sonra fizyoterapi.
Allah C.C Sifa versin insaAllah

TALHA MURAT

80+ Silver
Her zaman şükür edin.
Yaşım 16.
Hayatınızın değerini bilin demek yanlış evet allah bana da başkasınada verebilirdi böyledir hastalık belki daha beterini ama yapacak bir şey yok Allah’ın işi ama şükretmek ayrı Allah’ın bize verdiği maddiyat sağlık bunun için şükür etmek namaz kılmak kuran okumak vs. Bu tür şeylerle zaten şükretmiş oluyorsun eğer yapmıyorsan o da allah ile senin aranda olan şey.

Top Bottom