Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Haylou T15 Kulaklık 158 TL!!

BATTLEFIELD

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,417
İsim
Selman
Amazon'da şu an 178 TL'lik bir fiyata sahip ancak eğer Prime üyesiyseniz ürün sayfasında bulunan aşağıdaki bölüme girip "kullan"a basın;
IMG_20211108_193128.jpg

Eğer işe yaramazsa satın alma aşamasında "PRIME20" kodunu kullanın. Bu kampanya ile birlikte 100 lira ve üzeri alışverişinize 20 TL indirim uygulanıyor. Sadece ilk alışverişlerde geçerli.

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
58,962
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Amazon'da şu an 178 TL'lik bir fiyata sahip ancak eğer Prime üyesiyseniz ürün sayfasında bulunan aşağıdaki bölüme girip "kullan"a basın;
Alıntıyı görüntüle
Eğer işe yaramazsa satın alma aşamasında "PRIME20" kodunu kullanın. Bu kampanya ile birlikte 100 lira ve üzeri alışverişinize 20 TL indirim uygulanıyor. Sadece ilk alışverişlerde geçerli.
Soran olursa kullandım öneririm. Şarjı bayağı gidiyor. Ses kalitesi güzel. Bağlantı kopması yaşamadım vs.

ddy34

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
488
İsim
Mert
Yani beden yapısımıdır nedir bilmem ama şu silikonlu kulaklıklar bana işkence çektiriyor. Bu kadar ben buradayım diye bağıran bu kadar kulağın dibine kadar itelenmesi gereken bir şey olamaz. Kendi yaşantımda ki en kullanamadığım şeylerden bir tanesi. İphone un tarzındakiler(marka olarak değil yapı olarak) mis gibi. O şekilde olsa alabilirdim denemek için.

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,860
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Bi tane alayım 148tl şuan prime'da var 128'e denk gelir yarın sabahtan yapıştırırım. Post için teşekkürler.

BATTLEFIELD

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,417
İsim
Selman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yani beden yapısımıdır nedir bilmem ama şu silikonlu kulaklıklar bana işkence çektiriyor. Bu kadar ben buradayım diye bağıran bu kadar kulağın dibine kadar itelenmesi gereken bir şey olamaz. Kendi yaşantımda ki en kullanamadığım şeylerden bir tanesi. İphone un tarzındakiler(marka olarak değil yapı olarak) mis gibi. O şekilde olsa alabilirdim denemek için.
Evet o farkı ben de hissettim. O silikon bazen işkence oluyor.
Bi tane alayım 148tl şuan prime'da var 128'e denk gelir yarın sabahtan yapıştırırım. Post için teşekkürler.
158 lira şu kurda çok iyi fiyat, 128 fevkalade fiyat. 128 gibi bir fiyata kesin kaçırmayın, hayırlı olsun.

Muhammed100192

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
458
İsim
Muhammed
Alıntıyı görüntüle
190a almıştım iyi indirim alanlara hayırlı olsun...

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Alıntıyı görüntüle
100 TL civarına önerebileceğin kulaklık varmı?

Microsoft

80+ Bronze
Alıntıyı görüntüle
Konuşma ve oyun için t15 müzik için gt3 öneri

BATTLEFIELD

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,417
İsim
Selman
100 TL civarına önerebileceğin kulaklık varmı?
Bunun için ayrı bir konu açarsan daha detaylı yardımcı olabilirler. Ben de 100 TL civarını detaylı bilmiyorum o yüzden öneri yapmayayım ama 150'lere çıkabiliyorsan şu kurda şu fiyata T15 harika seçim olur.

stizzy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,309
İsim
stizzy
Alıntıyı görüntüle
Hocam prime'ım bar ama kod kullanma kısmı yok.

EDİT: Düzgün okumamışım şimdi fark ettim.

BATTLEFIELD

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,417
İsim
Selman

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Bunun için ayrı bir konu açarsan daha detaylı yardımcı olabilirler. Ben de 100 TL civarını detaylı bilmiyorum o yüzden öneri yapmayayım ama 150'lere çıkabiliyorsan şu kurda şu fiyata T15 harika seçim olur.
Tamam teşekkürler

Top Bottom