Neler Yeni

Hazır Sistem bulmak için site site gezmeye son

Oğuzhan'

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Oğuzhan
Hocam gerçekten çok mantıklı ve güzel bir site olmuş eline emeğine sağlık.

Shourd

80+ Silver
site gerçekten güzel olmuş elinize sağlık umarım çok daha iyi olur önerilerim diğerleri gibi deği daha farklı

1-genelde ucuza arayanların durumu çok iyi olmuyor bu yüzden bence ilerde tabii ki taksit durumlarınıda gösterirseniz güzel olur özgün bişi olur
2-örneğin genel oalrak hazır sistemlerin çoğu kampanya üzerinedir belirli bi tarihe kadar ya o tarih bence gösterilsinki en azından yanlış anlaşılmalar olmasın
3-eğer bunu ilerletmek istersen en azından bi gelirin olmalı bu gösterdiğin hazır sistem sitelerine sor belki sponsor olurlar sponsorlu ürünleri yukarı çıkarırsın

önerilerim bunlar son dediğim kulanıcıdan ziyade senin içindi umarım önerilerimi beğenmişsindir iyi forumlar

vladvlad

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
191
İsim
vladimiz putin
hocam ekran kartını arc a750 seçtim ama en ucuzunu göstermedi.
1722903605114.png

arc a750 li en ucuz sistem bu https://www.incehesap.com/machete-dual-hazir-sistem-fiyati-64251/

Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Cahit Emin
Bir hafta sonu projesi olarak böyle bir site yaptım. Henüz tamamlanmadı, ancak şu an bir hazır sistem satan sitedeki sistemleri tek site üzerinde filtreleyerek bakmanızı kolaylaştırmaya çalışıyorum. Böylece site site gezmenize gerek kalmayacak. Yorumlarınızı ve fikirlerinizi paylaşmanızı istiyorum. Herhangi bir sorun yaşarsanız benle paylaşmanız çok faydalı olur.

Yeni ve kalıcı URL adresim

• Eksik Gelen bilgileri düzeltmeye çalışıyorum
  • Eksik bilgiler düzeltilce Ram SSD ve Anakart Chipset Filtresi getirmeyi planlıyorum
  • Mobilde filtere ve hız sorunları için çalışıyorum
  • Filtrelerde eksik GPU ve CPU modellerini belirtseniz sevinirim
güzel bir site geliştirilirse harika olur
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir hafta sonu projesi olarak böyle bir site yaptım. Henüz tamamlanmadı, ancak şu an bir hazır sistem satan sitedeki sistemleri tek site üzerinde filtreleyerek bakmanızı kolaylaştırmaya çalışıyorum. Böylece site site gezmenize gerek kalmayacak. Yorumlarınızı ve fikirlerinizi paylaşmanızı istiyorum. Herhangi bir sorun yaşarsanız benle paylaşmanız çok faydalı olur.

Yeni ve kalıcı URL adresim

• Eksik Gelen bilgileri düzeltmeye çalışıyorum
  • Eksik bilgiler düzeltilce Ram SSD ve Anakart Chipset Filtresi getirmeyi planlıyorum
  • Mobilde filtere ve hız sorunları için çalışıyorum
  • Filtrelerde eksik GPU ve CPU modellerini belirtseniz sevinirim
taksit vade oranı koyarsanız güzel olur

Existentia

80+ Silver
site gerçekten güzel olmuş elinize sağlık umarım çok daha iyi olur önerilerim diğerleri gibi deği daha farklı

1-genelde ucuza arayanların durumu çok iyi olmuyor bu yüzden bence ilerde tabii ki taksit durumlarınıda gösterirseniz güzel olur özgün bişi olur
2-örneğin genel oalrak hazır sistemlerin çoğu kampanya üzerinedir belirli bi tarihe kadar ya o tarih bence gösterilsinki en azından yanlış anlaşılmalar olmasın
3-eğer bunu ilerletmek istersen en azından bi gelirin olmalı bu gösterdiğin hazır sistem sitelerine sor belki sponsor olurlar sponsorlu ürünleri yukarı çıkarırsın

önerilerim bunlar son dediğim kulanıcıdan ziyade senin içindi umarım önerilerimi beğenmişsindir iyi forumlar
Hocam ilk iki madde açısında haklısınız özellikle 2. madde aklıma gelmemeşti.
Gelir işleri içinse çok erken gibi biraz zaman göstericek ama bana az da olsa bir gelir oluşturması güzel olurdu değerli yorumlarınız için de çok teşekkürler😄

güzel bir site geliştirilirse harika olur

taksit vade oranı koyarsanız güzel olur
Yorum için teşekkürler taksit olayını getirmeye çalışıcağım fakat hemen olur mu söylemesi zor

hocam ekran kartını arc a750 seçtim ama en ucuzunu göstermedi.Alıntıyı görüntüle

arc a750 li en ucuz sistem bu https://www.incehesap.com/machete-dual-hazir-sistem-fiyati-64251/
En kısa sürede bakıcam

The Last Dragonborn

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Eline sağlık. Zamanla ram, ssd, hdd, kasa, psu falan diğer bileşenler ile ilgili de seçenekler olunca çok daha iyi olacak eminim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
960,578
Üyeler
151,575
Son üye
Slarkss
Top Bottom