Neler Yeni

Hazır Sistem bulmak için site site gezmeye son

Existentia

80+ Silver
hocam ekran kartını arc a750 seçtim ama en ucuzunu göstermedi.Alıntıyı görüntüle

arc a750 li en ucuz sistem bu https://www.incehesap.com/machete-dual-hazir-sistem-fiyati-64251/
Düzelttim hocam 10 dakikaya gelir muhtemelen
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eline sağlık. Zamanla ram, ssd, hdd, kasa, psu falan diğer bileşenler ile ilgili de seçenekler olunca çok daha iyi olacak eminim
Hocam ilk hedefim sayfalara bölve ssd - ram - anakart filtresi en kısa sürede getirmeye çalışıcam

pilav

80+ Bronze
Düzelttim hocam 10 dakikaya gelir muhtemelen

Hocam ilk hedefim sayfalara bölve ssd - ram - anakart filtresi en kısa sürede getirmeye çalışıcam
sitenin sol kısmını biraz daha basic bir görünümle toplamanı öneririm bazı kısımlarda üst üste binme durumu var belki renklendirip ya da sitelerin logolarını koyup daha hoş bir görünüm yakalayabilirsin biraz kalabalığı da engelleyebilirsin sol üst taraftaki ucuza sistem yazısına basılınca bir ana sayfa tasarlayıp ana sayfaya gönderme sistemi yapabilirsin ya da siteye sosyal medya hasabı açıp oralara ekleyebilirsin düşünce emeğine sağlık çok güzel fikir ve emek

1722949045633.png

Existentia

80+ Silver
sitenin sol kısmını biraz daha basic bir görünümle toplamanı öneririm bazı kısımlarda üst üste binme durumu var belki renklendirip ya da sitelerin logolarını koyup daha hoş bir görünüm yakalayabilirsin biraz kalabalığı da engelleyebilirsin sol üst taraftaki ucuza sistem yazısına basılınca bir ana sayfa tasarlayıp ana sayfaya gönderme sistemi yapabilirsin ya da siteye sosyal medya hasabı açıp oralara ekleyebilirsin düşünce emeğine sağlık çok güzel fikir ve emek

Alıntıyı görüntüle
Text kaymaları ve sayfalams için 15 dakika önce yeni halini attım rica etsem yeni halinde de kaymalar devam ediyor mu bakabilir misiniz olabildigince çok farklı çözünürlükte denemeye çalışıyorum fakat gözümden kaçanlar olabilir logoyu aslında çoktan yapıcaktım fakat o kadar fazla talep gelince işlevsellik gelişmelerine odaklandım yine detaylı feedback'iniz ve yorumununuz için sağ olun

Eksofed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Hamza Külünkoğlu
Bir hafta sonu projesi olarak böyle bir site yaptım. Henüz tamamlanmadı, ancak şu an bir hazır sistem satan sitedeki sistemleri tek site üzerinde filtreleyerek bakmanızı kolaylaştırmaya çalışıyorum. Böylece site site gezmenize gerek kalmayacak. Yorumlarınızı ve fikirlerinizi paylaşmanızı istiyorum. Herhangi bir sorun yaşarsanız benle paylaşmanız çok faydalı olur.

Yeni ve kalıcı URL adresim

• Eksik Gelen bilgileri düzeltmeye çalışıyorum
  • Eksik bilgiler düzeltilce Ram SSD ve Anakart Chipset Filtresi getirmeyi planlıyorum
  • Filtrelerde eksik GPU ve CPU modellerini belirtseniz sevinirim
Çok beğendim. Ufak tefek hatalar var. Örneğin; gösterim adetini 500 yapıp fiyatı yüksekten düşüğe yapınca bazı fiyatları yanlış sıralandırıyor.

Filtre yokken ikinci sayfaya geçince ve sonra tek sayfa kalacak kadar filtre uygulayınca otomatik olarak 1. Sayfaya atmıyor. Sanki hiç ürün yokmuş gibi görünüyor. Manuel olarak 1. Sayfaya gitmek zorunda kalıyorsun.

Ama çok beğendim eline sağlık

Existentia

80+ Silver
Çok beğendim. Ufak tefek hatalar var. Örneğin; gösterim adetini 500 yapıp fiyatı yüksekten düşüğe yapınca bazı fiyatları yanlış sıralandırıyor.

Filtre yokken ikinci sayfaya geçince ve sonra tek sayfa kalacak kadar filtre uygulayınca otomatik olarak 1. Sayfaya atmıyor. Sanki hiç ürün yokmuş gibi görünüyor. Manuel olarak 1. Sayfaya gitmek zorunda kalıyorsun.

Hocam filtreyi yeni yapmıştım işten dolay test edememiştim en kısa sürede düzeltirim feedback için sağ olun

kral ikinci el getirirsen baya iyi olur
7 8 Sene önce denemiştim pek yürümemişti :LOL:

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Muhammet
Filtreleme düzeldi . Bu arada eline sağlık güzel site

Son düzenleme:

Existentia

80+ Silver

Hocam filtres sonrası sayfa hatasını düzelttim sıralamada düzelmiş olmalı

Filtreleme düzeldi . Bu arada eline sağlık güzel site
Sağ olun baştan yaptığım için yeni hatalar çıkar diye gerilmedim değil

AlevFırtınası

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
Alev Fırtınası
Filtre kullanmayınca gözüken İncehesap'taki arc 750'li sistemler, filtre kullanıp arc 750 seçince gözükmüyor

Existentia

80+ Silver
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
960,585
Üyeler
151,577
Son üye
Umutkvnc
Top Bottom