Neler Yeni

Hazır sistem geldi bu kabloları ne yapıcam?

cakaresul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Resul ÇAKAR
IMG_20220614_180607.jpg
Merhababar arkadaşlar 3060ti lı sistem sipariş etmiştim itopyadan, sistem geldi kuruluydu çoğu şey ben sadece ekran kartını taktım. Bu kablolar ne işe yarıyor arkadaşın kasasına baktım sanki takılı gibiydi bu tarz kablolar ama çözemedim. Bunlar yedek mi fazla mı gerekli mi? (Bu arada sisteme ekran kartını takıp açtım şuan sıkıntısız çalışıyor gibi)

Mırnav

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,702
İsim
SANANE
Alıntıyı görüntüleMerhababar arkadaşlar 3060ti lı sistem sipariş etmiştim itopyadan, sistem geldi kuruluydu çoğu şey ben sadece ekran kartını taktım. Bu kablolar ne işe yarıyor arkadaşın kasasına baktım sanki takılı gibiydi bu tarz kablolar ama çözemedim. Bunlar yedek mi fazla mı gerekli mi? (Bu arada sisteme ekran kartını takıp açtım şuan sıkıntısız çalışıyor gibi)
Bir sıkıntı yoksa. Yedektir. Kuzenime de öyle gelmişti.

Bünyamina

80+ Gold
Alıntıyı görüntüleMerhababar arkadaşlar 3060ti lı sistem sipariş etmiştim itopyadan, sistem geldi kuruluydu çoğu şey ben sadece ekran kartını taktım. Bu kablolar ne işe yarıyor arkadaşın kasasına baktım sanki takılı gibiydi bu tarz kablolar ama çözemedim. Bunlar yedek mi fazla mı gerekli mi? (Bu arada sisteme ekran kartını takıp açtım şuan sıkıntısız çalışıyor gibi)
8 pin çoklayıcı ve sata kablosu diğerini anlamadım ama ihtiyacın yok şuanlık onlara

Kadir_1987

80+ Silver
Tüm parçalar kasa içerisine montajlanır.
Bazı parçaların yedek kablo ya da vidaları da müşteriye teslim edilir.
Kenar da dursun.
Yarın kablolarınızdan birinin başına bir iş gelirse lazım olacak.
Güzel günler de kullan.

ZeroZ66

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
ZeroZ
Kaç günde geldi? bende cumartesi günü sipariş verdim siparişiniz faturalandirliyor diyor sizce kaç günde gelir

cakaresul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Resul ÇAKAR
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
teşekkür ederim sağolun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kaç günde geldi? bende cumartesi günü sipariş verdim siparişiniz faturalandirliyor diyor sizce kaç günde gelir
cuma günü sipariş verdim bugün elime ulaştı tahminim sizinde yarın veya sonraki gün elinize ulaşır

Cagan11

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Eyüb Çağan
Hayırlı olsun kankam güle güle kullan

cakaresul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Resul ÇAKAR
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Top Bottom