Neler Yeni

Hazır Sistem Önerisi

chelly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Gökay Tamer Akkanat
Arkadaşlar selam iki tane hazır sistem beğendim ve bunlardan hangisini almak daha mantıklı olur sizce?

Ataberk Doğan-Eco Boost sisteminde işlemciyi i5 12400f'e, ramleri kingston fury'e, kasayı thermaltake s200 tg'ye ve m2 ssd'yi ise wd blue sn570'e yükselteceğim.
Mesut Çevik-Force sisteminde ise ramleri yine kingston fury'e ve ssdyi ise wd blue sn570'e yükselteceğim.

Sizce hangisini almak daha mantıklı, hangisi daha uzun ömürlü olur? Geriye kalan parçalar kaliteli midir anakart, güç kaynağı olsun. Çünkü sürekli pc değiştirme fırsatım yok uzun ömürlü olmasını istiyorum bu sistemlerde bana herhangi bir sıkıntı yaşatacak parça var mıdır size sormak istedim tavsiye verirseniz bu konuda sevinirim.

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,541
İsim
Emre siyah

chelly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Gökay Tamer Akkanat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
12400f + kasayı vento yapıp bunu alabilirsiniz
Stokları yenilenmiş sanırım buda aklımdaydı ancak şimdi kafama şey takıldı mesut çeviğin bilgisayarında 4060ti var benchmark sonuçlarına baktığımda ise 4060 ile aralarında iyi bir fps farkı vardı sizce hangisini almak mantıklı?

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,541
İsim
Emre siyah
Stokları yenilenmiş sanırım buda aklımdaydı ancak şimdi kafama şey takıldı mesut çeviğin bilgisayarında 4060ti var benchmark sonuçlarına baktığımda ise 4060 ile aralarında iyi bir fps farkı vardı sizce hangisini almak mantıklı?
windforce serisi ekran kartı olduğundan ısınma problemleri yaşayabilir 3000 serisinde rezil bi soğutmaya sahipti

chelly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Gökay Tamer Akkanat
windforce serisi ekran kartı olduğundan ısınma problemleri yaşayabilir 3000 serisinde rezil bi soğutmaya sahipti
ne kadar ısınabilir ki incelediğim kadarayıla s200 tg hava akışı açısından gayet güzel bir kasa gibi görünüyor ayrıca 3000 ve 4000 serisinin kullandığı watt değerleri arasında fark var 4000 serisi bir windforce ne kadar ısınabilir ki? kullanan birisi var mı ki acaba

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,541
İsim
Emre siyah
ne kadar ısınabilir ki incelediğim kadarayıla s200 tg hava akışı açısından gayet güzel bir kasa gibi görünüyor ayrıca 3000 ve 4000 serisinin kullandığı watt değerleri arasında fark var 4000 serisi bir windforce ne kadar ısınabilir ki? kullanan birisi var mı ki acaba
işte tam kesin bir şey söyleyemeyeceğim o konuda .d ısınmayadabilir kasaya lafım yok zaten de

chelly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Gökay Tamer Akkanat
işte tam kesin bir şey söyleyemeyeceğim o konuda .d ısınmayadabilir kasaya lafım yok zaten de
bir de şey sormak istiyorum kuark sisteminde anakart özelleştirme kısmında h610 serisinde 3 model var birbirlerinden farkı nedir acaba yükseltmeye değecek bir gelişme var mı aralarında ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

yalnız 4060 serisinde dual ve windforce arasında 30 dakikalık stress teste neredeyse 20 derecelik bir fark var :D dual 60 derecede tamamlamış windforce 79 küsürde ve bu test sadece 4060 için paylaştığım sistemde 4060ti var normal 4060 tan daha da fazla ısınma şansı var sanırım windforce ti almak birazcık riskli

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,541
İsim
Emre siyah
bir de şey sormak istiyorum kuark sisteminde anakart özelleştirme kısmında h610 serisinde 3 model var birbirlerinden farkı nedir acaba yükseltmeye değecek bir gelişme var mı aralarında ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

yalnız 4060 serisinde dual ve windforce arasında 30 dakikalık stress teste neredeyse 20 derecelik bir fark var :D dual 60 derecede tamamlamış windforce 79 küsürde ve bu test sadece 4060 için paylaştığım sistemde 4060ti var normal 4060 tan daha da fazla ısınma şansı var sanırım windforce ti almak birazcık riskli
anakartlara tek tek bakmaya üşendim şimdi de dediğim gibi windforce serisi bi tık sıcak :)

Top Bottom