Neler Yeni

Hazır sistem önerisi

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,756
İsim
Emre siyah
attığın sistemin psusunu değiştirebilirsen gayet iyi

zzuhn11

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Necip
Bütçem max 25k ve hazır sistem arıyorum. Şu anda https://www.vatanbilgisayar.com/int...-xt-12gb-h610m-h-v2-1tb-m-2-ssd-16gb-ram.html bu sistemi düşünüyorum . Önereceğiniz sistem varmıdır yada bu sistem hakkında düşünceniz?
aynı sistemi ramleri 32ye yükseltip sipariş ettim araştırdığım kadarıyla kasa hariç güzel bir sistem gibi duruyor
ek olarak nvidia tercih etmek isterseniz hem kasası hem ssdsi bildiğim kadarıyla daha iyi olan bu sistem var :

osssayi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
AlisanUtku
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
aynı sistemi ramleri 32ye yükseltip sipariş ettim araştırdığım kadarıyla kasa hariç güzel bir sistem gibi duruyor
ek olarak nvidia tercih etmek isterseniz hem kasası hem ssdsi bildiğim kadarıyla daha iyi olan bu sistem var :
Senin attığın sistemde güzelde rx 6700xtin daha saf güç olarak daha önde ama nvideanın teknolojileri o aradaki farkı kapatıyor bence. ekstradan amd nvideaya göre çok yavaş gelişiyor ve amd daha fazla hata veren kartlara sahip. 6000 serisinden sonra hataların yok denecek kadar az olduğunu söyleyen var. Kartların VRAMindede amd daha iyi. Kısacası çok kararsız kaldım

zzuhn11

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Necip
Senin attığın sistemde güzelde rx 6700xtin daha saf güç olarak daha önde ama nvideanın teknolojileri o aradaki farkı kapatıyor bence. ekstradan amd nvideaya göre çok yavaş gelişiyor ve amd daha fazla hata veren kartlara sahip. 6000 serisinden sonra hataların yok denecek kadar az olduğunu söyleyen var. Kartların VRAMindede amd daha iyi. Kısacası çok kararsız kaldım
Ben şahsen daha çok oyun için aldım youtubeda izlediğim videolara göre oyun bazında 6700xt daha iyi ama sen diyosan nvidianın driverlarını sagladigi uygulamaları fln kullanıcam Adobe falan kullanıcam sanırım 4060lı daha mantıklı bilen biri yazarsa daha iyi olur benimde pek bilgim yok ama iki sistemin arasında aman aman bi fark olmadığı için 2side pişman etmez gibi duruyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
962,272
Üyeler
151,877
Son üye
Ero210
Top Bottom