Neler Yeni

hazır sistem sipariş ettim çalışmıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yusuf şenel
ekran kartını taktım her şey tamam fanlar dönüyor ama ekranda sinyal yok diyor yeni aldım bilgisayarı gençer gamingden nasıl bi yol izlemeliyim lüften yardımcı olurmusunuz

yigitern

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
504
İsim
yigitern
ekran kartını taktım her şey tamam fanlar dönüyor ama ekranda sinyal yok diyor yeni aldım bilgisayarı gençer gamingden nasıl bi yol izlemeliyim lüften yardımcı olurmusunuz
monitöre giden kabloları doğru taktıgınıza emin olun ekran kartının güç girişini taktiginiza emin olun

UÇAN TÜRK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
257
İsim
EFEKAN SARIKAYA
monitör kablosunu anakarta mı ekran kartına mı taktın ona dikkat et

Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Emirhan
Monitörden hdmı yada dpı mı hangisini taktıysan onu seçmeyi dene.Yeni kurulum olduğu için bazen bios reset gerekebiliyor.PC’yi tamamen güçten kesip bios pilini çıkarıp tak öyle açmayı dene

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yusuf şenel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
monitöre giden kabloları doğru taktıgınıza emin olun ekran kartının güç girişini taktiginiza emin olun
Kral ekran kartını arkadaşımınkine taktım çalışıyor onun ekran kartı benim kasaya taktım yine çalışmıyor anakart soketinde sıkıntı var sanırım

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yusuf şenel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ram leri kontrol et. Tak/çıkar
Ekran kartının fanları bile dönmüyor defalarca kontrol ettim ekran kartı arkadaşımın kasasında çalışıyor benim kasamda çalışmıyor fanlar dönmüyor anakart soketinde problem olabilirmi ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
951,551
Üyeler
149,937
Son üye
FikriKutlu
Top Bottom