Neler Yeni

hazır sistemi daha ucuza toplama

TheTitanN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Emre Tuna
internette yaklaşık 8400 TL olan toplama bilgisayarı ayrı ayrı parçalarını araştırıp en ucuza 7350 TL ye topladım sizce parçaları ayrı ayrı almak mantıklımı kasayı bilgisayarcıya götürüp birleştirsem diyorum sizce mantıklı hareketmi yoksa risklimi ne yapıyım sizce

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,789
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540
Mantıklı bir hareket. Her hazır sistem karlı olacak diye bir şey yok. Bilgisayarcı da en fazla 50 TL alır senden, her türlü mantıklı. Ama işinin ehli bir bilgisayarcıya götür ki iyi bir kablolama da yapsın güzel kasaya :)

Sinanbey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Sinan sivrikaya
internette yaklaşık 8400 TL olan toplama bilgisayarı ayrı ayrı parçalarını araştırıp en ucuza 7350 TL ye topladım sizce parçaları ayrı ayrı almak mantıklımı kasayı bilgisayarcıya götürüp birleştirsem diyorum sizce mantıklı hareketmi yoksa risklimi ne yapıyım sizce
ALACAĞIN YERLER GÜVENİLİRSE PARÇA PARÇADAOLUR

Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
Onur
Farklı bir çok satıcıdan almak sizlere sıkıntı çıkarabilir. Kargo süresi satıcı sorunları kargolarda yıpranma gibi gibi onun yerine tek bir yerden almak daha mantıklı fakat düşük bütçem var derseniz de olabilir tabi neden olmasın.

FarukKusdil

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,279
İsim
Ömer Faruk Kuşdil
Mantıklı bir hareket hatta bilgisayarcıya bile gitmenize gerek yok kendiniz evde yapabilirsiniz bir sürü rehber video ve yazı var. Tek tek almak daha iyi olacaktır.

Beyfendiiii6

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,510
İsim
Batuhan ege
Ucuza bulmuşsan mantıklı

TheTitanN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Emre Tuna
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Farklı bir çok satıcıdan almak sizlere sıkıntı çıkarabilir. Kargo süresi satıcı sorunları kargolarda yıpranma gibi gibi onun yerine tek bir yerden almak daha mantıklı fakat düşük bütçem var derseniz de olabilir tabi neden olmasın.
itopya olsun ince hesap olsun genelde 1ayda veya daha fazla zamanda hazırlıyorlarmış ben ayrı ayrı alsam her parça maks 1 haftada elime ulaşmazmı

Yusuf_Yuşâ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,128
İsim
Yusuf Yuşa Arslan
Yaklaşık 1000 TL karın olmuş daha ne olsun. Montajı da videolara bakarak yapabilirsin inan zor bir şey değil.

Yusuf_Yuşâ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,128
İsim
Yusuf Yuşa Arslan
itopya olsun ince hesap olsun genelde 1ayda veya daha fazla zamanda hazırlıyorlarmış ben ayrı ayrı alsam her parça maks 1 haftada elime ulaşmazmı
1 ay falan sürdüğü yok da aynen maks 1 haftada ulaşır parçalar eline dert etme geç olsun güç olmasın.

AudaX99

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Yavuz Selim Avcı
Gayet mantıklı çünkü aradaki fiyat farkı da fazla.Eger malzemeleri aldığınız yer güvenilirse sipariş ederek iyi bir bilgisayarcıda birleştirebilirsin.

crazyboy40

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,554
İsim
Samet Kaya
Helal olsun takdir ettim seni😊.Valla örnek oluyorsunuz toplamaktan korkanlara knkm 2.el ve İstanbul bilişimden almadığını sürece bir sıkıntı cikacagini düşünmüyorum ama bazı şeyler de var mesela adata sata SSD alma kronik sorunlu herhangi bir sorun olursa özelden veya konu açarak yazabilirsin hiçbir yardımı esirgemem

TheTitanN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Emre Tuna
Gayet mantıklı çünkü aradaki fiyat farkı da fazla.Eger malzemeleri aldığınız yer güvenilirse sipariş ederek iyi bir bilgisayarcıda birleştirebilirsin.
n11 hepsiburada trendyol gibi sitelerden ayrı ayrı baktım

Top Bottom