Neler Yeni

Hazır sistemlerde windows 11 almamak için ne yapabilirim ?

Trabzonli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Kadir bayraktar
Hazır sistem alacağım ama ek olarak 4 5 bin TL vermek istemiyorum windows 11 .Windows 10 da kurulu gelmediği için bendede pc olmadığı için nasıl yapacağım bilmiyorum bilgisayarcı ya gitsem yapar mı ? Yada bilgisayarı ilk defa açtığımda bana anahtar key sorar mı ? Yani 100 200 TL ye key alsam o kodu girme kısmı çıkar mı

Furkan_Demir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
396
İsim
Furkan Demir
Bir tane internet kafeye git usbye windows 10 isosu yazdır pc geldiğinde kur

Light

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
299
İsim
Arda Yıldırım
Hazır sistem alacağım ama ek olarak 4 5 bin TL vermek istemiyorum windows 11 .Windows 10 da kurulu gelmediği için bendede pc olmadığı için nasıl yapacağım bilmiyorum bilgisayarcı ya gitsem yapar mı ? Yada bilgisayarı ilk defa açtığımda bana anahtar key sorar mı ? Yani 100 200 TL ye key alsam o kodu girme kısmı çıkar mı
Bilgisayarcıların çoğu ucuz fiyattan korsan bir şekilde kuruyor ancak sorun teşkil etmiyor bu. İstemiyorsan da çıkartma seçeneği olduğunu düşünüyorum hazır sistemin sitesinde.

Trabzonli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Kadir bayraktar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bir tane internet kafeye git usbye windows 10 isosu yazdır pc geldiğinde kur
Bunu internetci adam mı yazdırıyor yoksa ben mi yapıyorum İnternet kafeye 10 yıldır gitmiyorum yani usb kendim yazdırabiliyor muyum

Furkan_Demir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
396
İsim
Furkan Demir
Bunu internetci adam mı yazdırıyor yoksa ben mi yapıyorum İnternet kafeye 10 yıldır gitmiyorum yani usb kendim yazdırabiliyor muyum
Kendin yazdırabilirsin adama söylemene gerek yok, bununla ilgili videolar YouTube'da mevcut.

Top Bottom