Neler Yeni

Hazir sistemlerin ortalama ömrü ne kadar

arweon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Göktuğ Uzun
hazir sistem aldim insanlad 1 2 haftaya omru buter diyor dogrumu soyluyorlar gaming gen trr den 4070 li sistem aldim

Efe2131

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Efe
hazir sistem aldim insanlad 1 2 haftaya omru buter diyor dogrumu soyluyorlar gaming gen trr den 4070 li sistem aldim
4070Li sistemlerin ömrü öyle yıllar geçse de kolay bitmez

1-Sizin bilgisayarı nasıl kullandığınıza bağlı (temizlik, iyi kullanım v.b)

2- Ne amaçla kullandığınıza bağlı

3- Diğer sistem bileşenlerinin ne kadar iyi olduğuna bağlı

Gibi etkenler bilgisayarın ömrünü belirler ama 4070li sistem nasıl ömrü 1-2 haftaya biter deniliyor anlamadım hâlâ piyasada 750Ti, 1050Ti ve RX 570 kullanıp memnun olan insanlar var

Not: Benim fikrim normal oyun kullanıcıysanız 2K gibi bir çözünürlükte 4-5 yıl kadar götürür gibi

chade

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
463
İsim
chade
1-2 haftaya ömrü biter diyorlar? ya seninle ağır dalga geçiyorlar ya da cahil oğlu cahiller ve hiçbir fikirleri yok. bir bilgisayarı eğer bakımlarını düzenli yapar ve temiz kullanırsan 15 sene de kullanırsın bir şey olmadan. benim ilkokulda laptop aldım, o laptopla üniversiteyi bitirdim, hala da işimde kullanıyorum.

arweon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Göktuğ Uzun
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1-2 haftaya ömrü biter diyorlar? ya seninle ağır dalga geçiyorlar ya da cahil oğlu cahiller ve hiçbir fikirleri yok. bir bilgisayarı eğer bakımlarını düzenli yapar ve temiz kullanırsan 15 sene de kullanırsın bir şey olmadan. benim ilkokulda laptop aldım, o laptopla üniversiteyi bitirdim, hala da işimde kullanıyorum.
temizlik nasil yapmailiyim mesela ve bakimlarini nasil yaptirixM

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,424
İsim
Yusuf
bir iki hafta ömür mü? kim diyor onu ya :D gelsin biraz sohbet edelim bilgi birikiminden faydalanalım :D

ucads

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hüseyin ÇAL
Evde 12 senedir sorunsuz kullandığım bilgisayarım mevcut kim demiş 1 - 2 hafta diye :)

epalo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
Durmuş T.
Kelebek mi alıyon hazır sistem mi :D

Shoto

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Shoto Todoroki
Yani herkes son teknolojiye yetişmeye çalışıyor ama yıllar öncesinin teknlojisini kullanıp hala en son oyunları oynayabilenler var 4070 daha çok yeni bir kart yıllarca kullanırsın pc nin bakımını senin bilgin yoksa yapamazsın biraz zor olur senin için bi bilgisayarcıya yaptırabilirsin.

chade

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
463
İsim
chade
temizlik nasil yapmailiyim mesela ve bakimlarini nasil yaptirixM
hocam senede 1 kez yapılması yeterli. işlemciyi sökersin macunu yenilersin, fanın tozunu alırsın. diğer parçaları sökersin hem kasanın içindeki hem de parçaların üstündeki tozları hafif hafif hava vurarak temizlersin falan. çok zor bir şey değil. daha önce hiç yapmadıysan youtube da yüzlerce kasa temizleme videosu var. onlara bakarsın yani.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
963,001
Üyeler
151,987
Son üye
Xrean
Top Bottom