Neler Yeni

HEM KABLOLU HEM KABLOSUZ KULLANILALEN MOUSE ÖNERİSİ

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
ckcnbzz
Hocam arkadaşın tavsiye ettigi mouse hayatim boyunca hiç duymadım ve görmedim siteyide ilk kez gördüm güvenilir mi bilmem ama beniverdiğim asus tuf gaming kaliteli sensörleride iyi değerlendirmeleride güzel asus tuf gaming yazınca Google kalitesini anlarsınız ürünlerinden.
onu kullanmadım . bir şey diyemiyeceğim.

onu kullanmadım . bir şey diyemiyeceğim.
teşekkür ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

M3 hocam bu kaliteli ve otun için kablosuz almayın benim attığım ürün gayet kaliteli
teşekkür ederim hocam

helinox0

80+

damn2u

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
317
İsim
Sercan SAYİT
Asus olanlardan birini alırsanız paranı çöpe atmaktan farkı olmayacağını bilin. Markayı ve siteleri duymadınız diye kötü olacağını düşünmeniz sizin bilgisizliğiniz. Konuda önerilen Delux, Ajazz, VGN markalı fareler Asus vb. modellere tur bindirir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
ckcnbzz
Asus olanlardan birini alırsanız paranı çöpe atmaktan farkı olmayacağını bilin. Markayı ve siteleri duymadınız diye kötü olacağını düşünmeniz sizin bilgisizliğiniz. Konuda önerilen Delux, Ajazz, VGN markalı fareler Asus vb. modellere tur bindirir.
hocam sizin önereceğiniz bir mouse var mı

damn2u

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
317
İsim
Sercan SAYİT
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
ckcnbzz
Üyeler konunun ilk mesajlarında söylediğim markalardan öneriler eklemişler zaten, kafanıza yatanı alın, hepsi de son kalite donanımları kullanıyorlar.
teşekkür ederim

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Dreammybell
İlgilendiği Kategoriler
Sigma ve babapro
Üyeler konunun ilk mesajlarında söylediğim markalardan öneriler eklemişler zaten, kafanıza yatanı alın, hepsi de son kalite donanımları kullanıyorlar.
Hocam delux m800 ultra alınır mı? Laptop ta 1k da kullanicam 4k gerek yok(oyun için)

damn2u

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
317
İsim
Sercan SAYİT
Top Bottom